تلگرام مرصاد

شما سردبیر هستید

تازه ترین مطالب

فناوری در کشور مغفول است/انتقاد از جزیره‌ای عمل کردن درحوزه پژوهش
مدیر کل دفتر حمایت و پشتیبانی امور پژوهشی وزارت علوم:
مرصادنیوز: مدیر کل دفتر حمایت و پشتیبانی امور پژوهشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری گفت: فناوری در کشور مغفول است و در حوزه پژوهش جزیره‌ای و ناهمگون عمل می‌شود.
سید قاسم جاسمی عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی:
مرصادنیوز: عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: همان گونه که مقام معظم رهبری بیان داشتند برخوردهای منفعت طلبانه ائتلاف های ادعایی غربی با تروریسم به نتیجه ای نخواهد رسید زیرا سود سرشار غول های اسلحه سازی و سرویس های اطلاعاتی غربی در حضور تروریست های تکفیری است.
لحظه‌ شماری برای آغاز عملیات الحشد الشعبی در غرب موصل/ یک قدم تا دروازه‌های موصل/ آزادی شهرک مسیحی‌نشین «باطنایا»
بسته خبری دهمین روز عملیات موصل/
مرصادنیوز: عملیات موصل به گفته مقامات عراقی و آمریکایی بیش از سرعت پیش بینی شده در حال انجام است و در برخی محورها نیروهای عراقی و پیشمرگه به نزدیکی شهر موصل رسیده‌اند.
رهبر معظم انقلاب در دیدار رئیس‌جمهوری فنلاند:
مرصادنیوز: رهبر معظم انقلاب در بیان نمونه‌ای از نبود اراده جدی در مبارزه با تروریسم، به کشتار مردم یمن اشاره کردند و افزودند: تروریسم فقط به معنای اقدامات تروریستیِ گروه‌های غیررسمی نیست، بلکه کشتارهای دسته‌جمعی مردم به‌دست برخی دولت‌ها مانند حمله سعودی به مردم در مجلس عزاداری در یمن با صدها کشته و زخمی نیز بدترین نوع تروریسم است.
پیام تبریک حماسی فرماندار گیلان غرب برای شرکت اینترنتی مردم در سرشماری!
در اقدامی طنز گونه انجام شد
مرصاد نیوز: فرماندار شهرستان گیلان غرب برای شرکت اینترنتی مردم در سرشماری یک پیام تبریک حماسی صادر کرد.
اختصاص ۴۰ میلیارد تومان جهت توسعه شهرک های صنعتی کرمانشاه
استاندار کرمانشاه خبرداد:
مرصاد نیوز: استاندار کرمانشاه از اختصاص ۴۰ میلیارد تومان جهت توسعه شهرک های صنعتی کرمانشاه از محل اعتبارات سفر دولت و سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران خبر داد.
مرصادنیوز: یک کودک در یک حادثه در آسانسور مسکن مهر روانسر جان باخت.
 ۲۳۳نفر بر اثرحوادث رانندگی درکرمانشاه کشته شدند/مصدومیت ۵ هزارنفر
طی ۶ ماهه امسال؛
مرصاد نیوز: مدیر کل پزشکی قانونی استان کرمانشاه گفت: طی ۶ ماهه نخست امسال ۵۱۶۸ نفر بر حوادث رانندگی در استان کرمانشاه مصدوم و ۲۳۳ نفر نیز کشته شدند.
مرصادنیوز: حضور گداهای خارجی در شهر صحنه یکی از معضلاتی است که در این شهر توریستی دیده می شود و چهره آن را نازیبا کرده است.
ثبت یادداشت های یادآور در نوتیفیکیشن بار با اپلیکیشن Collateral
معرفی نرم افزار های کاربردی؛
مرصادنیوز: Collateral اپلیکیشنی برای گوشی‌های اندروید است که به کمک آن می‌توانید از محیط نوتیفیکیشن‌بار گوشی به عنوان یادآور استفاده کنید.
فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه:
مرصاد نیوز: فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه گفت: در یک جنگ نامقارن با دشمنان در عرصه های مختلف قرار داریم و دشمن در صدد یارگیری از بین افراد انقلابی و تغییر نگرش آنها است.

صفحه‌ها