اعزام ۸ دونده کرمانشاهی به مسابقات دو و میدانی داخل سالن کشور
دبیر هیئت دو و میدانی استان کرمانشاه خبر داد:
مرصادنيوز:دبیر هیئت دو و میدانی استان کرمانشاه گفت: ۸ دونده کرمانشاهی به مسابقات دو و میدانی قهرمانی داخل سالن کشور اعزام می شوند.
کشف تعدادی خمپاره به جامانده از جنگ در سرپل ذهاب
مرصادنيوز: تعدادی خمپاره به جا مانده از دوران دفاع مقدس در سرپل ذهاب کشف شد.
استان کرمانشاه نیازمند تربیت تکنسین ماهر است
در شورای مهارت استان کرمانشاه مطرح کرد:
مرصادنيوز:تاکید بر ترویج فرهنگ مهارت آموزی در جامعه و خصوصا جامعه روستایی و لزوم تربیت تکنسین های ماهر در استان کرمانشاه، مباحث مطرح شده در جلسه شورای مهارت استان بود.
امام جمعه اهل سنت سرپلذهاب:
مرصاد نیوز: امام جمعه اهل سنت شهرستان سرپلذهاب گفت: رمز پیروزی و موفقیت ملت ایران ، اتکا بر منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) است.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه مطرح کرد:
مرصادنيوز: رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه تنها راه حل مشکلات سنگ‌بری‌های هرسین را ایجاد ناحیه صنعتی در این منطقه دانست.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه مطرح کرد:
مرصادنيوز: رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه تنها راه حل مشکلات سنگ‌بری‌های هرسین را ایجاد ناحیه صنعتی در این منطقه دانست.
سرپرست اداره‌کل هواشناسی استان کرمانشاه خبر داد:
مرصادنيوز:سرپرست اداره‌کل هواشناسی استان کرمانشاه از ورود سامانه بارشی جدید از روز چهارشنبه به جو کرمانشاه خبر داد که تا یکشنبه هفته آینده جو استان را متاثر می کند.
اخبار پلیس؛
مرصادنيوز:جانشین فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از کشف ۱۲۰ تن گندم قاچاق در شهرستان کنگاور خبر داد و گفت: کارشناسان جهاد کشاورزی ارزش این محموله را ۱.۱ میلیارد ریال برآورد کرده اند.
کرمانشاه میزبان فینال رقابت های لیگ برتر کبدی بانوان کشور شد
مرصادنیوز: رئیس هیات کبدی استان کرمانشاه از برگزاری رقابت های فینال مسابقات لیگ برتر به میزبانی شهر کرمانشاه و با حضور 6 تیم راه یافته به این مرحله خبر داد.
قرص های لاغری برای تناسب اندام اثرات منفی بسیاری دارد
یک پزشک عمومی:
مرصاد نیوز: زنان به عنوان مشتریان اصلی قرص های لاغری برای تناسب اندام اثرات بسیار سوء این داروها را غافل از آسیب های جسمی و روحی می پذیرند .

صفحه‌ها