عذرخواهی رئیس بنیاد مستضعفان در خصوص حادثه ساختمان پلاسکو
رضایی کوچی مطرح کرد
مرصادنيوز:رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: مقرر شده شهردار تهران در روز یکشنبه با حضور در مجلس در ارتباط با حادثه پلاسکو به نمایندگان مجلس گزارش ارائه دهد.
دیدن دستاوردهای برجام نیازمند عینک ته استکانی است/ پیوند میان آمریکا و رژیم صهیونیستی آسمانی است
نقوی حسینی در پرسش و پاسخ دانشجویی:
مرصادنيوز:سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: دیدن دستاوردهای برجام نیازمند عینک ته استکانی است.
هفته هجدهم لیگ برتر
مرصادنيوز: بازی دو تیم پرسپولیس و گسترش فولاد تبریز در هفته هجدهم لیگ برتر با پیروزی شاگردان برانکو به پایان رسید.
نشست خبری بررسی آخرین وضعیت حادثه ریزش پلاسکو/در حال بروز رسانی
مرصادنيوز: نشست خبری بررسی آخرین وضعیت حادثه ریزش پلاسکو با حضور معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران، رئیس پزشکی قانونی استان تهران، سخنگوی سازمان آتش نشانی و سخنگوی حادثه پلاسکو، سرپرست دادسرای امور جنایی، شهردار منطقه 12 و رئیس پلیس آگاهی شهر تهران برگزار شد.
چک‌های ۶ و ۸ میلیاردی دانیال‌زاده برای منزل همسر حسین فریدون
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس :
مرصادنيوز:عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با طرح این سؤال که منزل 14 میلیاردی اهدایی دانیال‌ زاده به همسر «حسین فریدون» ردّ مظالم بوده یا نذر حضرت عبدالعظیم؟! گفت: بارها به آقای روحانی درباره اقدامات برادرش تذکر داده شده اما توجهی نکردند.
همه دستگاه‌ها ایمن‌سازی بناها را بدون فرافکنی دنبال کنند/ داعش ربطی به اسلام ندارد و زاییده خود غربی‌هاست
آیت‌الله آملی لاریجانی رئیس قوه قضائیه رئیس قوه قضاییه:
مرصادنيوز:رئیس قوه قضائیه با ابراز تأسف شدید از شهادت جمعی از آتش‌نشانان در پی حادثه آتش‌سوزی ساختمان پلاسکو، بر لزوم عزم جدی همه دستگاه‌ها برای ایمن‌سازی بناهای تجاری و مسکونی فرسوده با همکاری و بدون هر گونه فرافکنی و سیاسی‌کاری تأکید کرد.
آغاز رزمایش امام علی(ع) نیروی زمینی سپاه در غرب کشور
سردار پاکپور خبر داد
مرصادنيوز: فرمانده نیروی زمینی سپاه از آغاز رزمایش امام علی(ع) با محوریت قرارگاه نجف اشرف نیروی زمینی سپاه در غرب کشور خبر داد.
حکم جلب فرزند ابتکار صادر شد/ ارسال سیگنال‌هایی از داخل کشور به غرب برای وضع تحریم‌ها/ مهدی هاشمی به زندان بازمی‌گردد
سخنگوی قوه قضائیه:
مرصادنيوز: سخنگوی قوه قضائیه گفت: بسیاری از فشارهای کنونی به قوه قضائیه به علت مبارزه با مفسدان دانه درشت و یقه سفیدها و کسانی است که قدرت و ثروت را با هم آمیخته‌اند.
چیزی نمی‌دانم شما خبرنگاران با هوش خودتان متوجه می‌شوید!/ در تماس یک دقیقه‌ای برکنار شدم
طهرانچی در پاسخ به سوالی پیرامون ارتباط علت برکناری‌اش با تحصیل حسین فریدون:
مرصادنيوز:رئیس سابق دانشگاه شهید بهشتی در پاسخ به سؤالی درباره ارتباط برکناری‌اش با تحصیل حسین فریدون در این دانشگاه گفت: من چیزی نمی‌دانم، العاقل بالاشاره، در بیان علما نکاتی است که شما خبرنگاران باهوش آن را متوجه می‌شوید.
اعلام قیمت خرید معافیت سربازی
مفتح در نشست خبری اعلام کرد
مرصادنيوز:سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه سال 96 گفت: طبق مصوبه کمیسیون تلفیق بودجه 96، بودجه عمومی کل کشور از درآمدهای نفتی در سال 96 صد هزار میلیارد تومان خواهد بود.

صفحه‌ها