نمایش 1 - 10 از 1434
داستان عجیب آتش نشانی که با پریدن از طبقه یازدهم پلاسکو به داخل بالابر امداد زنده ماند / از مهار آتش طبقه دهم تا فروریختن + تصاویر
گزارش؛
مرصاد نیوز: یکی از آتش نشانان گروه ویژه اعزام شده به پلاسکو جوان کرمانشاهی اهل سنقر و کلیایی است که زنده ماندنش بیشتر به معجزه شبیه است.
مرصاد گزارش می دهد؛
مرصادنیوز: حسن روحانی در حالی چندی پیش در خصوص نبودن نورچشمی در قانون سخن به میان آورد که حسین فریدون (برادرش) حاشیه های متعددی داشته است.
 تبدیل موزه منطقه ای به مخروبه ای با ۹۰ درصد پیشرفت فیزیکی/ از اهتمام به هتک ارزشها تا ناتوانی در تکمیل یک پروژه
نگاهی به میراث مدیریتهای حاشیه ساز؛
مرصادنیوز: وضعیت پروژه های عمرانی اداره کل میراث فرهنگی استان کرمانشاه در شرایط اهتمام مدیریت حاشیه ساز این مجموعه به برنامه های ضد اخلاقی، نا به سامان است.
بیلبیلبیل
در تجمعی صورت گرفت؛
مرصاد نیوز: تجار و کارگران بازارچه سومارگیلانغرب در تجمعی اعتراضی بعد از نماز جمعه امروز این شهرستان به وضعیت مدیریتی این بازارچه اعتراض کردند.
پالایشگاه کرمانشاه در گیرودار اما و اگرها/ از بدهی تا مزایده و واگذاری
گزارش؛
مرصادنيوز:موضوع واگذاری پالایشگاه کرمانشاه سبب نگرانی نمایندگان و بسیاری از مردم استان کرمانشاه شده است.
مرصاد نیوز: یک کارآفرین در سرپلذهاب با حمایت بسیج در صدد راه اندازی یک واحد تولید زیتون است که اشتغال زایی به دنبال دارد.
قطار شهری کرمانشاه نا امید از لایحه بودجه/ مردم قربانی آلرژی دولت تدبیر به دولت قبل
به بهانه روز هوای پاک؛
مرصادنیوز: در حالی که امروز اکثر پویش های مردمی به روز هوای پاک اختصاص دارد مشی دولت عدم توجه به سیستم های حمل و نقل عمومی است که دولت قبل کلید زده است.
پشت پرده واگذاری پالایشگاه کرمانشاه "رانت خواری" است/ تنها سرمایه مردم را متری ۵۰ هزارتومان فروختند
نمایندگان استان کرمانشاه در مجلس؛
مرصادنيوز: پالایشگاه بزرگ استان کرمانشاه به قیمتی حدود ۱۸۰ میلیارد تومان فروخته شده است که با احتساب ۹۰ هزار هکتار مساحت این مجموعه و بدون در نظر گرفتن تاسیسات می توان گفت چیزی حدود متری ۵۰ هزار تومان کادو داده شده است.
یادگاری هایی برای آیندگان در دالاخانی؛
مرصاد نیوز: الله مراد اختری دبیر بازنشسته آموزش و پرورش شهرستان سنقروکلیایی مردی فرهاد پیشه و شاعر است که شعرهای خو را بر کوه دالاخانی سنقر حک می کند.
ظهور ثمرات تلاش بسیج در اقتصاد؛
مرصاد نیوز: یک کارآفرین در سرپلذهاب توانسته است از راه تولید عسل به درآمد چشمگیری برسد.

صفحه‌ها