کد مطلب: 216807
چهارشنبه ۱۳۹۳/۱۰/۱۰ - ۹:۳۷

گزارش مرصاد؛

دومینوی برکناری ها به فدراسیون فوتبال رسید/ مشکلاتی ساختاری در ورزش که با تغییرات مدیران حل نمی شود

مرصاد نیوز: تغییرات در فدراسیون فوتبال در حالی شدت گرفته است که برخی ها معتقد هستند که مشکلات ورزش کشور ساختاری است و با تغییر مدیران چیزی تغییر نمی کند.

به گزارش خبرنگار ورزشی شبکه اطلاع رسانی مرصاد، از سال گذشته که مجلس به قضیه فساد در فوتبال ورود کرد خیلی ها این پیش بینی را می کردند که تغییر و تحولاتی در فوتبال کشور رخ بدهد. اختلافات وزارت ورزش و فدراسیون فوتبال در این میان سرعت تغییر و تحولات فدراسیون فوتبال را فوق سریع کرده است به طوری که شاهد تغییرات متعددی در سطح مقام های فدراسیون هستیم.

 

اولین برکناری در این هفته شامل حال نایب رئیس بانوان فدراسیون فوتبال شد. فریده شجاعی در این میان تاکید کرده است که هیچ دلیلی را برای برکناری خود نمی بیند.

 

 

او گفت: من برکنار شدم و استعفا نداده ام. دلیل این برکنار شدن را این می دانم که چند وقتی است با آقای کفاشیان اختلاف نظر داشتیم و این اواخر اختلاف نظرها به اوج خود رسید اما اگر ایشان برنامه هایی با وزارت ورزش داشته اند را نمی دانم.

 

در ادامه این برکناری ها احمد هاشمیان رئیس کمیته پزشکی و ضد دوپینگ فدراسیون فوتبال  نیز هنوز اطلاع ندارد که علت برکناری اش چیست.

 

او گفته است: صحبت های مختلفی مطرح شد اما اگر بخواهم دلیلی را به عنوان علت مطرح کنم، چیزی را سراغ ندارم.

 

گذشته از کنار گذاشتن احتمالی ملامحمد رئیس کمیته فرهنگی فدراسیون و برکناری حسین عسگری رئیس دپارتمان داوران بخش قابل توجهی از فشار ها متوجه هادی آیت الهی بود. نائب رئیسی که خبر کناره گیری اش تایید شده اما حرف و حدیث های اصلی در خصوص کناره گیری دبیر فدراسیون فوتبال است.

 

 

مهدی محمد نبی از مدت ها قبل هیئت رئیسه و وزارت ورزش خواستار برکناری او بودند اما کفاشیان بارها مخالفت کرده بود. سرپرست تیم ملی ای که امروز همراه تیم به استرالیا نرفته است و حتی برخی ها جانشین او را برای جایگاه دبیرکلی معرفی کرده اند!

 

در نهایت محمد احسانی رئیس کمیته آموزش فدراسیون فوتبال در خصوص کناره گیری اش از فدراسیون گفته است که از مدت ها خواستار کنار رفتن خود بوده است اما امروز نامش را در برخی از رسانه ها در لیست برکنار شده ها می بیند.

 

او علت حرف و حدیث های پیش آمده را مشکلات ساختاری ورزش کشور می داند.

 

احسانی می گوید: از گذشته مشکلات در فدراسیون فوتبال بوده است و نمی توان آن را متوجه امروز دانست. تنش ها میان فدراسیون فوتبال و وزارت ورزش از گذشته نیز وجود داشته است.

 

وی افزود: اگر آقای کفاشیان و یا حتی آقای گودرزی نیز تغییر کند بازهم مشکلی حل نمی شود زیرا ورزش کشور ساختارش مشکل دارد.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

تجهیزات دکوری بیمارستان‌های صحنه و هرسین!

مرصادنیوز: تجهیزات خریداری شده برای بیمارستان های صحنه و هرسین هنوز نصب نشده و در شرایط فعلی شهروندان این مناطق را متحمل زحمات زیادی کرده است.

پربازدیدها