سرویس: اجتماعی کد خبر: 230007 10:08 - 1394/02/31

رئیس دانشکده دندانپزشکی کرمانشاه:

کلینیک دندانپزشکی کرمانشاه با هزینه های دولتی به بیماران خدمت رسانی می کند/ افتتاح ساختمان جدید دانشکده دندانپزشکی در سال آینده

کلینیک دندانپزشکی کرمانشاه با هزینه های دولتی به بیماران خدمت رسانی می کند/ افتتاح ساختمان جدید دانشکده دندانپزشکی در سال آینده

مرصاد نیوز: رئیس دانشکده دندان پزشکی استان کرمانشاه گفت: تعرفه های کلینیک ویژه، تعرفه های دولتی هستند که پایین تر از تعرفه هایی است که در مطب های خصوصی دریافت می کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد روح اله شریفی در گفتگو با  شهد شفا با اشاره به فعالیت های دانشکده دندان پزشکی کرمانشاه اظهار داشت: دانشکده دندان پزشکی از سال 1388 تعداد 25 نفر دانشجوی دندان پزشکی را پذیرش کرده است که هم اکنون این دانشجو ها در شرف فارغ التحصیلی هستند.

 

رییس دانشکده دندان پزشکی کرمانشاه افزود: این دانشکده از حدود سال 1390 دانشجوی تکمیلی پذیرفته است که در این مدت 3 دوره دانشجوی تکمیلی فارغ التحصیل داشته است.

 

وی تصریح کرد: دانشجویان تکمیلی، دانشجویانی هستند که دوره دانشجویی دندان پزشکی را در خارج از کشور گذرانده اند و بر اساس قوانین وزارت بهداشت باید یک دوره تکمیلی 1 یا 5/1 ساله را بگذرانند زیرا اگر این دوره را نگذرانند فارغ التحصیل داخل محسوب نمی شوند.

 

 

شریفی ادامه داد: دانشکده دندان پزشکی که در آن هستیم، همان بیمارستان شهید بهشتی قدیم است که بازسازی شده ولی دانشکده جدیدی که موقعیت آن داخل پردیس دانشگاه است، بر اساس قول هایی که ریاست دانشگاه علوم پزشکی داده است در سال آینده تاسیس می شود.

 

شریفی در خصوص فعالیت های کلینیک تخصصی دندان پزشکی گفت: یک کلینیک ویژه تخصصی وجود دارد که بعد از ظهرها مشغول به فعالیت است و متخصصین و اعضای هیئت علمی در آن به مردم خدمات رسانی می کنند.

 

 

وی در خصوص اخذ تعرفه و هزینه ای که بیماران در کلینیک ویژه باید پرداخت کنند، گفت: تعرفه های کلینیک ویژه، تعرفه های دولتی هستند که پایین تر از تعرفه هایی است که در مطب های خصوصی دریافت می کنند و متخصصان این کلینیک  همان پزشکانی هستند که در مطب های داخل شهر فعالیت دارند.

 

وی افزود: بیمه هزینه دندان پزشکی را تحت پوشش قرار نمی دهد، بنابراین کلینیک از پذیرفتن دفترچه بیمه معذور است. همچنین کار کشیدن و پر کردن دندان را دانشجویان دندان پزشکی را انجام می دهند.

 

 شریفی بیان کرد: در حال حاضر در  این دانشکده، 44 هیئت علمی، 17 نیروی طرحی و 48 کارمند، صبح ها از ساعت 9 تا 12 و بعد از ظهر ها از ساعت 14 تا 18 به مردم خدمات رسانی می کنند.

 

رئیس دانشکده  دادن پزشکی کرمانشاه در پایان بیان کرد: یکی از افتخارات دانشکده این است که با پیوستن به دانشگاه علوم پزشکی، توانست تیپ دانشگاه را از 2 به 1 ارتقاس دهد و همچنین با تعرفه های بسیار پایینی که به مردم ارائه می دهد، خدمات عظیمی به مردم عزیز کرمانشاه، بویژه مردم کم برخوردار ارائه می دهد.

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

نظرات بازدیدکنندگان

راز
13:58 - 1402/02/09

سلام من از استان خوزستان پیام میزارم من هزینه دندانپزشکی رو ندارم و دارم از دندون درد رنج نی برم دندونام بیشترش خرابه و نیاز به عصب کشی داره میشه به من یه آدرس بدیت یا شماره تماس تا بپرسم باید چطوری نوبت بگیرم بیام


نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها