سرویس: اجتماعی کد خبر: 263081 10:57 - 1394/12/25

به بهانه فرارسیدن تعطیلات نوروزی؛

نگاهی به گرانترین و ارزان ترین مراکز اقامتی در استان کرمانشاه/ از هتل های 5 ستاره تا خانه هایی با رنگ و بوی کاه گِل

نگاهی به گرانترین و ارزان ترین مراکز اقامتی در استان کرمانشاه/ از هتل های 5 ستاره تا خانه هایی با رنگ و بوی کاه گِل

مرصاد نیوز: استان کرمانشاه با دارا بودن اماکن اقامتی متعدد پذیرای میهمانان نوروزی از نقاط مختلف کشور خواهد بود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد، سیروس ادیب در گفتگو با الوند خبر  اظهار داشت: اکنون 10 هتل و سه مهمانپذیر با 322 اتاق در سطح شهر قصرشیرین و منطقه مرزی خسروی قرار دارند که برای پذیرایی، اسکان مهمانان و مسافران نوروزی خدمات مطلوب اقامتی با قیمت مناسب ارائه می دهند. 

 

رئیس میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری قصرشیرین تصریح کرد: هتل ها و مکان های اقامتی این شهرستان از درجه یک تا سه متغیر است و علاوه بر در اختیار داشتن امکانات مطلوب پذیرایی و اسکان با قیمت های مناسب آمادگی لازم برای سرویس دهی مهمانان و مسافران نوروزی را دارند.

 

وی یادآور شد: همچنین از ظرفیت کلاس درس مدارس و کمپ های شهرداری برای اقامت مسافران در ورودی شهر نیز استفاده می شود. ضمن اینکه بوستان ها و بلوارهای شهرستان مرزی قصرشیرین برای پذیرایی از مسافران و گردشگران نوروزی آماده سازی شده است.

 

اماکن اقامتی سنقر و کلیایی

 

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد دبیر اجرای خدمات سفر در شهرستان سنقروکلیایی در گفتگو با خبرنگار سهیل سنقر، از آمادگی و تمهیدات لازم جهت اسکان مسافران نوروزی خبر داد و تاکید کرد: تاکنون 2‌ مدرسه و خوابگاه، مجموعه تربیت بدنی و دو هتل و مهمانسرا در سطح شهرستان سنقروکلیایی فعال شده‌اند و برای خدمت‌رسانی به مسافران نوروزی آمادگی کامل دارند.

 

داریوش فرمانی ادامه داد: جهت اسکان مسافران نوروزی محل های اقامتی ذکر شده از 27 اسفند لغایت 15 فروردین پذیرای مهمانان نوروزی در این شهرستان خواهد بود.

 

فرماندار سنقروکلیایی نیز در این راستا از آمادگی کامل ادارات این شهرستان برای خدمت‌رسانی به مهمانان نوروزی خبر داد و اظهار داشت: تمهیدات لازم برای پذیرایی و اسکان مسافران نوروزی از سوی فرمانداری و سایر دستگاه‌های اجرایی اندیشیده شده است.

 

علیرضا ایزدی با بیان اینکه شهرداری اقداماتی از جمله رنگ‌آمیزی جداول، لکه‌گیری آسفالت‌ها و گل‌کاری در رابطه با فضاسازی و زیباسازی شهرستان را آغاز کرده است، ادامه داد: در ورودی شهر نیروهای هلال احمر، 15 سیاه چادر برپا کرده‌اند که در صورت شرایط نامساعد آب و هوایی امکان انتقال این سیاه چادرها به داخل استادیوم ورزشی وجود دارد.

 

وی گفت: برای رفاه شهروندان و مسافران نوروزی با بیمارستان‌ها، اورژانس، هلال احمر، داروخانه‌های شبانه روزی، پلیس راهنمایی و رانندگی و بانکها برای تأمین پول دستگاه‌های خودپرداز هماهنگی های لازم انجام شده است.

 

اماکن اقامتی در شهرستان هرسین و شهر بیستون

 

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد به نقل از دیوانگاه، شهرستان هرسین و بخش بیستون یکی از مناطق گردش پذیر استان کرمانشاه است که به واسطه همجواری با سایت جهانی و گردشگری بیستون و بر خورداری از جاذبه های طبیعی و تاریخی، هر ساله پذیرای گردشگرانی از سراسر کشور و حتی خارج از کشور است.

 

در این میان بدون شک ایجاد زیرساخت های لازم برای جذب گردشگران و ارائه امکانات مطلوب چون امکانات رفاهی، اقامتی و بهداشتی از اولویت هایی است که در رونق صنعت گردشگری در شهرستان هرسین و بخش بیستون می توان به آنها اشاره کرد.

 

با وجود این ویژگی ها و البته ظرفیت های بالقوه برای توسعه صنعت گردشگری در شهرستان هرسین و بخش بیستون به ارائه گزارشی از مناطق اقامتی و رفاهی در شهرستان می پردازیم.

 

احمدی نصر شهردار بیستون در خصوص مناطق رفاهی و اقامتی بخش بیستون در گفتگو با خبرنگار دیوانگاه اظهار داشت: در مجموعه بیستون چند مرکز رفاهی و اقامتگاهی در نظر گرفته شده است که مهمترین آنها هتل لاله عباسی است که جزو بوتیک هتل های ایران و در سطح الف قرار دارد؛ همچنین مجموعه پذیرایی شربخانه بیستون در مجموعه تاریخی کارونسرای عباسی پذیرای گردشگران عزیز است.

 

 

وی افزود: در حوزه اماکن پذیرایی دو رستوران سعید و ادیب در سطح شهر بیستون و همچنین درمانگاه قدیم با بهره گیری از بافت معماری سنتی آن برای پذیرایی از مهمانان نوروزی در نظر گرفته شده است.

 

شهردار بیستون در ادامه خاطرنشان کرد: در بحث اسکان مهمانان نوروزی با همکاری آموزش و پرورش بیستون 35کلاس در سطح مدارس برای اسکان در نظر گرفته شده است که همه این کلاس ها دارای وسایل رفاهی هستند.

 

میرزائیان رئیس آموزش و پرورش شهرستان هرسین هم در گفتگو با دیوانگاه اظهار داشت: اماکن در نظر گرفته شده برای اسکان مهمانان نوروزی در هرسین شامل دو بخش خانه معلم شهرستان و دبیرستان ولایت است.

 

 

وی افزود: در قسمت خانه معلم تعداد  3سوئیت مجهز و در دبیرستان ولایت نیز تعداد15کلاس با تمام تجهیزات برای اسکان درنظر گرفته شده است.

رئیس آموزش و پرورش شهرستان هرسین خاطرنشان کرد: کشیک های آموزش و پرورش برای نظارات بر اماکن رفاهی در طول ایام تعطیل در محل آموزش و پرورش مستقر هستند و در صورت نیاز احتمال استفاده نمازخانه مدارس مجاور هم وجود دارد.

 

اماکن اقامتی شهرستان صحنه

 

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد، سید موسی موسوی فرد  در گفتگو با امروله، از آمادگی کامل دستگاه‌های شهرستان صحنه برای میزبانی مطلوب از مهمانان نوروزی خبر داد و اظهار داشت:  6 محل اسکان این شهرستان آماده پذیرایی از مهمانان نوروزی است.

 

وی در ادامه با بیان اینکه مجتمع امام حسن مجتبی (ع) در ایام نوروز برای میزبانی از پرسنل کمیته امداد سراسر کشور سازماندهی شده، تصریح کرد: علاوه بر این بیش از 320 کلاس درس و 13 کانکس شهرداری با امکانات بسیار مطلوب آماده ارائه خدمات هستند.

 

معاون فرمانداری شهرستان صحنه در پایان آدرس و شماره تماس محل اسکان های این شهرستان را به شرح ذیل اعلام کرد:

 

خوابگاه شهید حق شناس  اداره آموزش و پرورش صحنه              تماس :48322991

 

مرکز آموزش رفاهی فرهنگیان                                                   تلفن : 48322911

 

دبستان ایثار  (ابراهیم آباد شرقی انتهای خیابان ولیعصر)             تلفن : 48326891

 

دبیرستان نمونه دولتی رضوان  (شهرک بسیج )                        تلفن : 48383087

 

اسکان شهرداری  واقع در ورودی شهر از سمت کرمانشاه، پارک توحید با امکانات در کنار نماز خانه

 

  مکان های اقامتی شهرستان پاوه برای میهمانان نوروزی

 

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد به نقل از هزار ماسوله، تاسیسات اقامتی در شهرستان پاوه را می توان به هتل ها، مهمانسراها، سوئیت های شهرداری در پارک شهید کاظمی، برخی از مدارس شهرستان و اقامتگاه های آزاد و منازل استجاری در روستاهای گردشگری در سطح شهرستان تقسیم بندی کرد که از لحاظ کیفیت و ارائه خدمات با یکدیگر فرق دارند و امکان اسکان میهمانان را فراهم نموده اند.

 

شهرستان پاوه دارای یک هتل چهار ستاره ارم و یک هتل دو ستاره اورامان روبروی ترمینال کرمانشاه است که از جمله اقامتگاه هایی این شهرستان محسوب می شوند.

 

در کنار این هتل ها، مهمانسراها و مدارس سطح شهرستان نیز آماده اسکان مسافرین نوروزی در تعطیلات سال نو خواهند بود.

 

رئیس اداره میراث فرهنگی و صنایع دستی در گفتگو با خبرنگار هزار ماسوله اظهار داشت: هتل چهار ستاره ارم پاوه با 27 واحد و 72 تخت خواب و همچنین هتل دو ستاره اورامان پاوه با 12 واحد و 40 تخت خواب آماده ارائه خدمات به مهمانان نوروزی هستند.

 

هادی شریفی افزود: قیمت مکانهای اقامتی برای گردشگران برای امسال 12 درصد نسبت به پارسال افزایش پیدا کرده است.

 

وی گفت: در کنار این هتل ها، خانه های استجاری هم با عنوان دهکده آرامش در چهار نقطه گردشگری روستای شمشیر، هجیج خانقاه و شهر نودشه آماده پذیرایی از مهمانان نوروزی خواهند بود.

 

وی ادامه داد: تعداد این خانه های استیجاری در چهار نقطه گردشگری 70 واحد خواهند بود که هزینه اجاره این منازل به ازای هر شب از 40 هزار تومان تا 90 هزار تومان در تغییر اند.

 

 
مکان های اقامتی در شهرستان روانسر
 
به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد به نقل از  سراب روانسر، آموزش و پرورش شهرستان روانسر همه ساله مدارسی را برای میهمانان نورزی در نظر می گیرد که بر همین اساس در نوروز 95، پنج مدرسه برای اسکان میهمانان در نظر گرفته شده است، که هزینه  اسکان در این مدارس بستگی به اشتغال میهمان دارد که در سه سطح از جمله فرهنگی، کارمند و آزاد در نظر گرفته می شود.

 

شهردای و هلال احمر شهرستان روانسر نیز در دو نقطه از شهرستان با برپایی چادر در جهاد کشاورزی و کنار سراب بصورت موقت، امکان اسکان میهمانان را فراهم کرده اند، که هزینه ای برای میهمانان ندارد.

 

همچنین مجتمع ستاره اورامانان غرب با در اختیار قرار دادن 70 مغازه که هر مغازه گنجایش 4 الی 5 نفر را دارد، امکان اسکان بیش از 350 نفر را بصورت همزمان و بدون هیچ گونه هزینه ای فراهم کرده است.

 

در طی سالیان گذشته تنها مکان های اسکان میهمانان نوروزی مربوط به مدارس آموزش و پرورش و چادرهای اسکان موقتی بود که هلال احمر و شهرداری برپا می کرند، اما در نوروز 95 با همکاری سرمایه دار بومی این امکان برای مسافران نوروزی فراهم شده است تا بدون هیچ گونه هزینه ای امکان اسکانشان فراهم شود.

 

بی شک در اختیار قرار دادن 70 مغازه از مغازه های مجتمع ستاره اورامان غرب بدون هیچ گونه چشم داشتی، کاری فرهنگی و بسیار شایسته و درخور تقدیر است. امید است سایر سرمایه داران شهرستان، مانند بهرام ایزدی گامی در راستای تقویت و پیشرفت شهرستان بردارند.

 

محرومیت سرپلذهاب از وجود اماکن اقامتی مدرن

 

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد به نقل از بازی دراز، متأسفانه زیرساخت‌های گردشگری در شهرستان سرپل زهاب بسیار ضعیف است و در طول تعطیلات تنها مکان ‌هایی از جمله مدارس آموزش‌ و پرورش با هماهنگی برای اقامت مسافران وجود در نظر گرفته می شود.

 

از آنجایی که در شهرستان سرپل زهاب هتل و مسافرخانه‌ ای متناسب گردشگران وجود ندارد لذا نتوانسته ‌ایم این جاذبه‌ها را بیشتر به گردشگران حوزه‌های مختلف معرفی نماییم بنابراین نمی‌ توان انتظار داشت که تغییر و تحول در حوزه گردشگری به سرعت رخ دهد.

 

یکی از دلایل عدم حضور گردشگر در این شهرستان پر جاذبه، نبود هتل یا اقامتگاهی مناسب است.در این راستا به سراغ رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان سرپل ذهاب رفتیم تا علت را جویا شویم.

 

مظفرغلامی در گفتگو با خبرنگار بازی دراز اظهار داشت: یک گردشگر زمانی برای رونق اقتصادی منطقه مفید خواهد بود که بتواند با خرج کردن پول و حضور در مناطق مختلف گردشگری برای جوانان این منطقه اشتغال و درآمد زایی ایجاد کند.

 

وی اذعان داشت: باید با حوصله و دقت بیشتر نسبت به تأمین زیرساخت‌ها، معرفی جاذبه‌های گردشگری، برگزاری جشنواره‌های مختلف،‌ راه‌اندازی امکانات و تأسیسات مناسب برای حضور گردشگران تلاشی جدی داشته باشیم.

 

غلامی تصریح کرد: شهرستان سرپل ذهاب زمینه و استعداد لازم برای توسعه صنعت گردشگری را دارد اما به دلیل نبود هتل و اقامتگاه جهت اسکان گردشگران متأسفانه ضربه های اقتصادی بسیاری بر پیکره این صنعت در شهرستان سرپل ذهاب می خورد.

 

وی در ادامه توسعه زیرساخت‌های گردشگری را یکی از مهمترین علت‌های توسعه مناطق خواند و افزود: شناساندن حوزه های گردشگری هر منطقه ای در کنار وجود زیرساخت‌های گردشگری می‌ تواند موجب رونق این صنعت شود چرا که ورود مسافران در قدم اول در پی یک تبلیغ رسانه‌ ای و وجود اماکن مناسب اقامتی می‌تواند موجب افزایش ورود مسافر به منطقه شود.

 

غلامی با اشاره به مرز خسروی گفت: خسروی مهمترین مرز رسمی ایران برای تردد زوار به عتبات عالیات است که از قرن ها پیش تاکنون مسیر آسان تردد زوار امام حسین (ع) بوده است و هتل ها و اقامتگاه های این منطقه همیشه مملو از مسافر بود ولی این اقامتگاهها دیر زمانی است که به علت مسدود بودن این مرز، بدون مسافر، منتظر بازگشایی مرز و از سرگیری تردد زوار ایرانی به عراق است همین امر سبب شده تا سرمایه گذاران در سطح شهرستان سرپل ذهاب برای احداث هتل و اقامتگاه اقدام نکنند.

 

وی در پایان یادآور شد: براساس قوانین موجود، احداث هتل یا اقامتگاه می بایست در مسیراصلی شهرستان صورت پذیرد و این امر به دلیل بالا بودن قیمت ملک و زمین در مسیر اصلی بسیارهزینه بر بوده و یکی دیگر از مشکلات موجود عدم احداث هتل در منطقه است.

 

اماکن اقامتی شهرستان جوانرود

 

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد به نقل از جوانرود هه وال،  با نزدیک شدن به روزهای پایانی سال و فرا رسیدن ایام تعطیلات نوروزی و ازدیاد بازدید‌کنندگان از شهرستان جوانرود، تلاش ستاد استقبال نوروزی برای فراهم کردن شرایط لازم اسکان مسافران از جمله تجهیز مدارس و سالن‌های ورزشی آغاز شد.

 

شهرستان جوانرود با مردمی مهمان نواز هر ساله پذیرای مهمانان و گردشگرانی از تمام نقاط کشور و حتی کشورهای همسایه است. این شهر به واسطه وجود آثار تاریخی، طبیعت منحصر به فرد بکر و زیبا، مراکز خرید، اماکن دیدنی و گردشگری و چشم اندازهای زیبا در چند سال اخیر به یکی از قطب های مهم گردشگری در غرب کشور تبدیل شده است.

 

مدیر اداره آموزش و پرورش جوانرود در گفتگو با جوانرودهوال اظهار داشت: در راستای استقبال و اسکان مسافران نوروزی به شهرستان جوانرود، از سوی اداره آموزش و پرورش این شهرستان، 10 مدرسه در حدود 100 کلاس و چهل واحد خانه معلم و دو سالن برای موارد اضطراری در نظر گرفته شده است که در ایام تعطیلات نوروزی در اختیار مهمانان نوروزی خواهد بود.

 

عزت الله ظاهری خاطر نشان کرد: آموزش و پرورش در راستای  برنامه خود برای فراهم کردن زمینه های اسکان مهمانان نوروزی سعی می کند بتواند زمینه های آرامش و اسایش خاطر بیشتری را برای مهمانان نوروزی به شهرستان جوانرود را فراهم نماید.

 

مدیر اداره آموزش و پرورش جوانرود خاطر نشان کرد: موارد در نظر گرفته شده از سوی اداره آموزش و پرورش شهرستان جوانرود برای اسکان مسافران نوروزی، سه گروه فرهنگیان، کارکنان سایر ادارت و ارگانها و گروه آزاد که شامل عموم مسافران است را تحت پوشش قرار خواهد داد که در این زمینه ما هیچ محدودیتی برای استفاده عموم مسافران از اقشار مختلف از اماکن در نظر گرفته شده نخواهیم داشت.

 

وی در پایان خاطر نشان کرد: هدف اصلی ما اسکان مهمانان نوروزی و فراهم کردن آسایش خاطر همراه با اکرام این عزیزان است.

 

همچنین رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان جوانرود نیز در این زمینه به خبرنگار جوانرودهوال گفت: با توجه به این که هر ساله مهمانان و توریستهای زیادی از سراسر ایران وکشور های همجوار در ایام نوروز به شهرستان جوانرود و منطقه اورامانات مسافرت می کنند، ادارات عضو ستاد استقبال نوروزی شهرستان جوانرود بویژه هلال احمر این شهرستان نیز برنامه هایی را برای استقبال و تهیه بسترهای لازم برای آسایش هر چه بیشتر این مهمانان در دستور کار قرار می دهند.

 

رحیم سبحانی تبار افزود: جمعیت هلال احمر با برپایی پایگاه های خدماتی از جمله خدمات درمانی، امداد و نجات جاده ای، چادرهای خاص کودکان، نمازخانه و چادرهای اسکان موقت مسافران، به خدمت رسانی به مهمانان نوروزی می پردازد که این موارد در میدان ورودی شهرستان مستقر خواهند شد.

 

وی خاطر نشان کرد:  اکیپ های جوانان هلال احمر جوانرود در نوروز امسال نیز مانند سال های قبل فعالیت هایی خود را در حوزه رسیدگی به مصدومین حوادث احتمالی و راهنمایی مهمانان نوروزی به صورت حضوری و ارائه بروشور و لوح  های فشرده انجام می دهند.

 

اماکن اقامتی شهرستان اسلام آبادغرب

 

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد به نقل از اسلام آباد خبر، شهرستان اسلام آبادغرب با توجه به وجود آثار تاریخی و مذهبی فراوان، از مکانهای اقامتی اندکی برخوردار است. مسافرخانه هجرت یکی از قدیمی ترین و ارزان ترین اقامتگاه ها در مرکز شهر اسلام آبادغرب است.

 

هتل سهند واقع در میدان شهید بهشتی شهر اسلام آبادغرب یکی دیگر از اقامتگاه های مسافران است که بصورت سوئیت آپارتمانی آماده پذیرایی از مسافران نوروزی است. این مکان قابلیت ارتقاء به هتل چند ستاره را دارد اما بعلت عدم حمایت مسئولین و اختصاص تسهیلات کم بهره فعلاً در همان طرح اولیه باقی مانده است.

 

اما تنها هتلی که اسم آن در سایت گردشگری و میراث فرهنگی استان ثبت شده است هتل طهماسبی واقع در بلوار شهید فتاحی ورودی شهر اسلام آبادغرب است که این هتل با وصف اینکه استانداردهای لازم را از جنبه های مختلف برای پذیرایی مسافران داشته اما بعلت نداشتن درآمد و بدهی به بانک توسط بانک عامل مصادره شده و در این ایام فعالیت ندارد.

 

خانه معلم شهرستان یکی دیگر از ارزان ترین مکان های اقامتی شهرستان اسلام آبادغرب برای مسافران نوروزی است. رستوران خانه معلم اسلام آبادغرب واقع در خیابان راه کربلا چندین سال است که به یک مکان خدماتی واقتصادی هم تبدیل شده که علاوه بر خدمات رسانی به فرهنگیان به عموم مردم و به ویژه مسافران سرویس های ویژه ای ارائه می دهد.

 

اماکن اقامتی شهر کرمانشاه
 
 

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد به نقل از پاک پرس، در شهر کرمانشاه نیز علاوه بر وجود کلاس های آموزش و پرورش هتل ها و مسافرخانه هایی نیز وجود دارد که می تواند به عنوان اماکن اقامتی مسافران نوروزی مورد استفاده قرار بگیرد.

 

شهر کرمانشاه با برخورداری 29 اقامتگاه دارای 765 اتاق و یک هزار و 670 تخت آماده پذیرش مهمانان نوروزی است.

 

در ادامه اطلاعات این اماکن شامل آدرس و شماره و درجه هتلها آورده شده است.

 

ردیف

نام واحد

آدرس

تلفن ثابت

1

هتل پارسیان

بلوار شهید کشوری جنب پل ولایت  5 ستاره T

34219151-60

2

هتل آزادگان

شهرک تعاون 4 ستاره T

34225592-4

3

هتل جمشید

ابتدای طاق بستان  4 ستاره T

34296002

4

هتل لاله بیستون

بیستون محوطه سایت تاریخی 5 ستاره T

45883812

5

هتل بیستون

دبیر اعظم 3 ستاره T

37223792

6

هتل رسالت

میدان فردوسی  3 ستاره T

37246365

7

هتل داریوش

40 متری مطهری 2 ستاره T

37227001-2

8

هتل سینا

صابونی 2 ستاهر

37295963-7

9

هتل راه کربلا

پارکینگ شهرداری 2 ستاره B

37231166

10

هتل آزادی

ابتدای مدرس 2 ستاره

38233076

11

هتل معراج

میدان ازادی ابتدای خیابان مدرس سمت چپ 1 ستاره 37210102-3B

38233288

12

هتل آپارتمان لیژان

40 متری شرقی شهید مطهری 3 ستاره

37210102-3

13

هتل آپارتمان کوروش

بلوار گلریزان کوی حسینی  3 ستاره

38390417-8

14

مهمان پذیر فتح بستان

خیابان شهید نواب صفوی 1 ستاره

37225321

15

مهمان پذیر صالحین

4 راه امیر آباد یک ستاره

38234334

16

مهمان پذیر رضوان

ابتدای مدرس (بدون پروانه)  دو ستاره

38231627

17

مهمان پذیر توحید

میدان آزادی صلع شرقی 3 ستاره

38234713

18

مهمان پذیر طریق القدس

خیابان مدرس 3 ستاره

38231950

19

مهمان پذیر نبوت

ابتدای مدرس 3 ستاره

38231018

20

مهمان پذیر  مهدی موعود

امیرآباد شرقی یک ستاره

38231813

21

مهمان پذیر بعثت

خیابان مدرس دوستاره

38231431

22

مهمان پذیر هجرت

امیر اباد شرقی کاشی کاری یک ستاره

38232326

23

مهمان پذیر اسلامیه

امیر اباد شرقی کاشی دو ستاره

38230361

24

مهمان پذیر عطر جدید

امیر اباد شرقی کاشی دو ستاره

38233705

25

مهمان پذیر انصار

امیر اباد شرقی کاشی یک ستاره

38234291

26

مهمان پذیر 22 بهمن

امیر اباد شرقی کاشی یک ستاره

38231128

27

مهمان پذیر مهاجر

امیر اباد شرقی کاشی یک ستاره

38233747

28

مهمان پذیر اسلامی

امیر اباد غربی کوچه لک ها یک ستاره

38234752

29

مهمان پذیر سید جمال

ضلع شزقی میدان آزادی 3 ستاره

38232185

 

نرخ هتل های شهر کرمانشاه

نام واحد

یک تخته با حمام

یک تخته بدون حمام

دو تخته با حمام

دو تخته بدون حمام

با تخت اضافی

هتل معراج

460000

405000

610000

500000

150000

هتل سینا

760000

710000

1000000

910000

240000

هتل داریوش

760000

710000

1000000

910000

240000

هتل رسالت

930000

850000

1260000

1000000

280000

هتل آزادگان

1620000

-

2200000

-

500000

هتل جمشید

1620000

-

2200000

-

500000

هتل پارسیان

2900000

-

3600000

-

780000

هتل لاله عباسی

2900000

-

3600000

-

780000

هتل ازادی

700000

642000

933000

830000

210000

مجتمع اسلامی

-

اقامت در سوئیت بابت یک شب

 

مبلغ 800000

 

هتل آپارتمان لیژان

ظرفیت 6 نفر

 

 

 

2700000 ریال به ازای هر نفر اضافه 5400000

هتل آپارتمان کوروش

ظرفیت دو نفر

 

 

 

1080000 ریال یک تخته و

1620000 ریال دو تخته

 

 

نرخ مهمان پذیرهای شهر کرمانشاه

نام و درجه

نوع خدمات

یک تخته

دو تخته

سه تخته

چهار تخته

پنج تخته

انصار یک ستاره

با حمام

200000

290000

335000

385000

435000

 

بدون حمام

170000

230000

265000

315000

360000

مهاجر یک ستاره

با حمام

200000

290000

335000

385000

435000

 

بدون حمام

170000

230000

265000

315000

360000

22 بهمن یک ستاره

با حمام

200000

290000

335000

385000

435000

 

بدون حمام

170000

230000

265000

315000

360000

فتح بستان یک ستاره

با حمام

200000

290000

335000

385000

435000

 

بدون حمام

170000

230000

265000

315000

360000

مهدی موعود یک ستاره

با حمام

200000

290000

335000

385000

435000

 

بدون حمام

170000

230000

265000

315000

360000

هجرت دو ستاره

با حمام

210000

3150000

360000

420000

480000

 

بدون حمام

180000

250000

290000

325000

385000

اسلامیه دو ستاره

با حمام

210000

3150000

360000

420000

480000

 

بدون حمام

180000

250000

290000

325000

385000

بعثت دو ستاره

با حمام

210000

3150000

360000

420000

480000

 

بدون حمام

180000

250000

290000

325000

385000

رضوان دو ستاره

با حمام

210000

3150000

360000

420000

480000

 

بدون حمام

180000

250000

290000

325000

385000

عصر جدید سه ستاره

با حمام

230000

330000

385000

435000

400000

 

بدون حمام

185000

260000

315000

335000

500000

توحید سه ستاره

با حمام

230000

330000

385000

435000

400000

 

بدون حمام

185000

260000

315000

335000

500000

سید جمال سه ستاره

با حمام

230000

330000

385000

435000

400000

 

بدون حمام

185000

260000

315000

335000

500000

طریق القدس سه ستاره

با حمام

230000

330000

385000

435000

400000

 

بدون حمام

185000

260000

315000

335000

500000

نبوت سه ستاره

با حمام

230000

330000

385000

435000

400000

 

بدون حمام

185000

260000

315000

335000

500000

صالحین یک ستاره

با حمام

200000

290000

335000

385000

435000

صالحین یک ستاره

بدون حمام

170000

230000

265000

315000

360000

 
 
 
.
 

 

 

 

 

 

 

 

 

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها