سرویس: استان کرمانشاه کد خبر: 264560 17:15 - 1395/01/11

فرمانده پلیس راه استان کرمانشاه:

محدودیت‌های تردد در جاده‌های استان کرمانشاه از فردا اعمال می‌شود

محدودیت‌های تردد در جاده‌های استان کرمانشاه از فردا اعمال می‌شود

مرصادنیوز: فرمانده پلیس راه استان کرمانشاه گفت: محدودیت تردد در محورهای مواصلاتی استان کرمانشاه از فردا به مدت ۳ روز اعمال می‌شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد؛ سرهنگ محمد مرادی اظهار داشت: تمهیدات پلیس راه جهت برقراری نظم ترافیکی و روان سازی مسیرها با تلاش نیروها اتخاذ و اقدامات لازم انجام می‌شود.

 

فرمانده پلیس راه استان کرمانشاه در خصوص محدودیت‌های تردد در جاده‌های استان افزود: تردد تانکرهای حامل سوخت عراقی در محورهای مواصلاتی استان کرمانشاه از ساعت ۷ صبح فردا تا پایان روز ۱۴ فروردین ۹۵ ممنوع است.

 

سرهنگ مرادی همچنین تردد کامیون‌، کامیونت و تریلر در محورهای مواصلاتی استان کرمانشاه از ساعت ۷ صبح فردا تا ساعت ۲۴ چهاردهم فردوردین در محوهای مواصلاتی استان کرمانشاه را ممنوع اعلام کرد.

 

وی در ادامه افزود: تردد موتورسیکلت سواران در محورهای مواصلاتی استان طی مدت مذکور نیز ممنوع است و در روز جمعه ۱۳ فروردین برخورد لازم با خودروهای حمل بار در مبادی ورودی و خروجی شهر که اقدام به جابه جایی مسافر نمایند صورت می‌گیرد.

 

سرهنگ مرادی وضعیت ترافیکی محورهای مواصلاتی استان کرمانشاه را پرحجم و روان عنوان کرد و گفت: توصیه اکید پلیس بر رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی و به ویژه پرهیز از رانندگی به هنگام خستگی و خواب آلودگی است.

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها