سرویس: استان کرمانشاه کد خبر: 271169 21:52 - 1395/03/16

مسئول مرکز مدیریت راه‌های استان کرمانشاه خبر داد:

اعمال محدودیت تردد در چندین محور مواصلاتی استان کرمانشاه از امروز

اعمال محدودیت تردد در چندین محور مواصلاتی استان کرمانشاه از امروز

مرصادنیوز: مسئول مرکز مدیریت راه‌های استان کرمانشاه گفت: محدودیت‌ تردد وسایل نقلیه در چندین محور مواصلاتی استان کرمانشاه از امروز اعمال می‌شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد؛ سیروس پرویزی اظهار داشت: محدودیت‌های ترافیکی در برخی از محورهای مواصلاتی استان کرمانشاه از امروز یکشنبه ۱۶ خرداد ماه اعمال می‌شود.

 

پرویزی در خصوص محورهای مشمول اعمال محدودیت در استان گفت: تردد در محور کرند غرب - سرپل ذهاب در گردنه پاتاق حد فاصل کیلومتر ۶۳ تا ۷۴  به دلیل اجرای عملیات لکه‌گیری و روکش آسفالت از امروز  یکشنبه ۱۶ خرداد تا ۳۰ مرداد ماه از ساعت ۸ تا ۱۷ با محدودیت مواجه است و رعایت احتیاط  الزامی است.

 

مسئول مرکز مدیریت راه‌های استان کرمانشاه ادامه داد: محدودیت تردد همچنین در محورهای اسلام آبادغرب - کرند غرب کیلومتر ۴۸ و در باند رفت محور قصرشیرین - خسروی هم وجود دارد.

 

وی بیان کرد: رانندگان برای تردد وسایل نقلیه در محورهای سنقر به خسرو آباد در قروه استان کردستان تا کیلومتر ۱۶، اسلام آبادغرب - گیلانغرب در گردنه قلاجه تا کیلومتر ۳۲، محور صحنه - کنگاور در گردنه بیدسرخ از کیلومتر ۱۰ تا ۳۶ و اسلام آبادغرب - پل دختر و پل سیمره از کیلومتر ۱۷ تا ۲۵ از امروز تا ۳۰ مرداد ماه با محدودیت مواجه است.

 

پرویزی اظهار کرد: محدودیت ترافیکی برای وسایل نقلیه در محور مواصلاتی کرمانشاه - اسلام آبادغرب از امروز یکشنبه ۱۶ خرداد تا ۳۰ شهریور از ساعت ۸ صبح تا ۱۷ به علت اصلاح عملیات پیچ در نقطه کریم حاصله از کیلومتر ۵۰ تا ۵۱ اعمال شده و تردد با احتیاط انجام می‌شود.

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها