سرویس: استان کرمانشاه کد خبر: 295656 16:02 - 1395/11/14

رئیس پلیس راه های روستایی استان کرمانشاه:

راه های روستایی استان کرمانشاه محدودیت تردد ندارند

راه های روستایی استان کرمانشاه محدودیت تردد ندارند

مرصادنيوز: رئیس پلیس راه های روستایی استان کرمانشاه گفت: در حال حاضر بارش برف سنگینی نداریم و راه های روستایی استان کرمانشاه محدودیت تردد ندارند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، سرگرد شعبانی، در خصوص وضعیت راه های روستایی استان کرمانشاه اظهار داشت: در حال حاضر بارش برف سنگین و قابل توجهی که محدودیت تردد در راه های استان ایجاد کند نداریم اما در گردنه قلاجه بارش سنگین برف داریم و رانندگی که به این محور حرکت میکنند حتما سوخت کافی و زنجیر چرخ همراه داشته باشند.

 

سرگرد شعبانی با اشاره به محدودیت دید افقی ناشی از گرو غبار  در قصرشیرین و سرپل ذهاب گفت: در مجموع در حال حاضر  راه های در استان مسدود نداریم.

 

وی افزود: پیش بینی شده تا راه های روستایی مناطق کوهستانی و برفگیر در طرح ترافیک زمستانه تحت پوشش قرار بگیرند و روزانه در این مناطق گشتزنی داریم.

 

سرگرد شعبانی گفت:  در طرح زمستانه مشترک راهداری و پلیس راه، مناطق دالاهو، پاوه، گهواره، نوسود به صورت ویژه تحت پوشش قرار دارند و از امکانات بخشداری ها نیز استفاده می شود.

 

وی بیان کرد: از ظرفیت دهیاری ها نیز استفاده می شود و حتی به دهیاران توصیه کردیم که نمک در اختیار داشته باشند و معابر روستایی را نمک پاشی و در صورت امکان برف روبی کنند.

 

سرگرد شعبانی تاکید کرد: در حال حاضر در راه های روستایی مشکلی نداریم  و بارش برف چندان سنگینی نیست. 

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها