سرویس: اخبار استان کرمانشاه کد خبر: 303068 ۱۰:۴۱ - ۱۳۹۶/۰۱/۱۵

مدیر کل تعزیرات حکومتی استان کرمانشاه خبر داد:

پلمپ ۲۰ رستوران بین راهی در استان کرمانشاه

مرصادنيوز:مدیر کل تعزیرات حکومتی استان کرمانشاه گفت: ۲۰ رستوران بین راهی در استان کرمانشاه به دلیل عدم رعایت مسائل بهداشتی پلمپ شد.

پلمپ ۲۰ رستوران بین راهی در استان کرمانشاه

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، داریوش جودکی اظهار داشت: کشیک های تعزیرات حکومتی استان کرمانشاه از تاریخ بیست و هشتم بهمن سال گذشته تا چهاردهم فروردین امسال فعال بودند و در این ایام ۱۲۱۶ پرونده تخلف تشکیل و ۱۳۱۰ پرونده نیز مختومه شد.

 

مدیر کل تعزیرات حکومتی استان کرمانشاه با اشاره به اینکه ۳۳۴ پرونده تخلف در حال بررسی است، افزود: در این ایام ۲۷۶ اکیپ گشت و ۲۹۳ بازرس فعالیت کردند و در حین گشت زنی ۳۸۶ فقره پرونده تخلف تشکیل شد.

 

جودکی به اقدامات انجام شده در بحث مبارزه با قاچاق کالا در ایام نوروز اشاره کرد و افزود: در این حوزه خوب عمل شده، بسیاری از قاچاقچیان بدنبال سوءاستفاده از تعطیلات بودند تا کالاهای قاچاق خود را وارد کنند اما به همت دستگاه های ذیربط اجازه ورود کالای قاچاق به داخل مرزها را ندادند و اگر خلأیی نیز بود سهوی بوده و عمدا نبوده است.

 

وی موارد بهداشتی، گران فروشی و کم فروشی را بیشترین حوزه های تخلف در ایام تعطیلات اعلام کرد و گفت: متاسفاه مسئله بهداشت رستوران ها خوشایند نبود و از مردم انتظار می‌رود براحتی از کنار تخلف عبور نکنند.

 

جودکی از پلمپ ۲۰ رستوران بین راهی در استان کرمانشاه طی ایام طرح نوروزی خبر داد و گفت: متأسفانه وضعیت این رستوران ها اسفبار بود و دانشگاه علوم پزشکی باید وارد شود و جدیت بیشتری به خرج دهند.

 

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها