کد مطلب: 304305
26 فروردین 1396،‏ 9:23:05

آیت الله علما:

نیایش با خداوند از زیباترین راههای رفع مشکلات ورسیدن به آرامش است

مرصادنيوز:نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه گفت: نیایش و خلوت با خداوند متعال از زیباترین راههای رفع مشکلات و رسیدن به آرامش است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، آیت الله مصطفی علما اظهار داشت: زندگی انسان در دنیا پر از فراز و نشیب و قیل و قال است و اعتکاف و خلوت و نیایش با خداوند متعال یکی از زیباترین راههای  برطرف شدن مشکلات و رسیدن  به آرامش است.

 

امام جمعه کرمانشاه افزود: در آیین های اعتکاف  خداوند خود از معتکفین پذیرایی می کند و آها را مورد لطف و عنایت خود قرار می دهد.

 

آیت الله علما در ادامه گفت: انسان تغییر پذیر و تاثیر پذیر است و هرچه در زندگی انسان ها چنین آیین ها و مراسماتی باشد انسان رنگ و بوی خدایی می گیرد و می تواند به درجات بالا برسد.

 

نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه افزود: خداوند تمام ملائک و زمین و آسمان را در خدمت انسان آفریده و انسان مومن درجه ای بسیار بالاتر از این دارد.

 

آیت الله علما بیان کرد: خداوند متعال خود حامی مومن در زندگی است و به همین دلیل افراد مومن همواره در زندگی دنیایی نیز پیروز و سربلند خواهند بود.

 

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

سفره خالی از آب زمین در جدال "شور و شیرین"؛

پیشروی "دشت‌‌های ممنوعه" در سرزمین سنگ و آب

مرصادنیوز: افزایش بی رویه تعداد چاه های غیرمجاز در سطح استان کرمانشاه باعث فرونشست شدید سفره های زیرزمینی و پیشروی سریع دشت های ممنوعه در استان شده و روز به روز هم به تعداد آنها افزوده می شود.

سند تصویبی شورای برنامه ریزی استان زیر سوال رفت!

اذعان معاون استاندار به ناقص بودن سند آمایش کرمانشاه

افزایش سود سپرده‌های بانکی راهکاری برای کنترل بازار ارز؛

صفری: برای شفاف‌سازی مبادلات باید بورس ارزی راه‌اندازی شود