کد مطلب: 304305
شنبه ۱۳۹۶/۱/۲۶ - ۹:۲۳

آیت الله علما:

نیایش با خداوند از زیباترین راههای رفع مشکلات ورسیدن به آرامش است

مرصادنيوز:نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه گفت: نیایش و خلوت با خداوند متعال از زیباترین راههای رفع مشکلات و رسیدن به آرامش است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، آیت الله مصطفی علما اظهار داشت: زندگی انسان در دنیا پر از فراز و نشیب و قیل و قال است و اعتکاف و خلوت و نیایش با خداوند متعال یکی از زیباترین راههای  برطرف شدن مشکلات و رسیدن  به آرامش است.

 

امام جمعه کرمانشاه افزود: در آیین های اعتکاف  خداوند خود از معتکفین پذیرایی می کند و آها را مورد لطف و عنایت خود قرار می دهد.

 

آیت الله علما در ادامه گفت: انسان تغییر پذیر و تاثیر پذیر است و هرچه در زندگی انسان ها چنین آیین ها و مراسماتی باشد انسان رنگ و بوی خدایی می گیرد و می تواند به درجات بالا برسد.

 

نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه افزود: خداوند تمام ملائک و زمین و آسمان را در خدمت انسان آفریده و انسان مومن درجه ای بسیار بالاتر از این دارد.

 

آیت الله علما بیان کرد: خداوند متعال خود حامی مومن در زندگی است و به همین دلیل افراد مومن همواره در زندگی دنیایی نیز پیروز و سربلند خواهند بود.

 

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

موج ورشکستگی مرغداری‌ها با کمبود «دان»؛

سلطان «مرغ» بازار ایران کیست؟

مرصادنیوز: انحصار شدید در واردات خوراک دام و طیور موجب ایجاد موج ورشکستگی بین مرغداری‌های کشور شده است.

پربازدیدها