کد مطلب: 305491
دوشنبه ۱۳۹۶/۲/۴ - ۸:۱

همزمان با چهارمین روز از هفته سلامت:

همایش سفیران سلامت دانش‎آموزی در شهرستان کنگاور برگزار شد

مرصادنيوز:همایش سفیران سلامت دانش‎آموزی با حضوور جمعی از مسئولین و سفیران سلامت دانش‌آموز در چهارمین روز از هفته سلامت برگزار شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد  به نفل از آفتاب کنگاو، سفیران سلامت دانش‌آموزی در کنگاور، دانش‌آموزان پایه های مقاطع  هستند که توسط مراکز بهداشتی و درمانی تحت آموزش قرار گرفته و آموزش‌های سلامت و بهداشت را به همسالان و خانواده منتقل می‌کنند.

 

طرح سفیران سلامت با همکاری آموزش و پرورش و مرکز بهداشت در حال اجراست که طی آن دانش‌آموزانی که بعنوان سفیر سلامت شناخته می‌شوند، آموزش‌های لازم در زمینه بهداشت، سلامت، شناخت بیماری‌ها، خودمراقبتی و... دریافت و به همسالان خود منتقل کنند.

 

مهندس رستم آبادی رئیس مرکز بهداشت  گفت: در این همایش از سفیران سلامت فعال دانش‌آموزی و مدیران آنها با حضور رئیس شبکه دکتر خزایی، رئیس اداره آموزش و پرورش آقای حسین آبادی و نماینده فرمانداری شهرستان تجلیل به عمل آمد.ایشان تصریح کرد: این همایش به منظور ایجاد هماهنگی بیشتر بین مربیان آموزش سلامت، مدیران مدارس، سفیران سلامت و در مجموع بین آموزش و پرورش و شبکه بهداشت است.

 

وی طرح سفیران سلامت را یکی از مهمترین طرح‌ها در حوزه جلب مشارکت دانش‌آموزان و در راستای ارتقای سلامت در مدارس خواند و گفت: دانش‌آموزان می‌توانند با فراگیری آموزش‌های سلامت آن را به همسالان خود منتقل کنند و در فرآیند سلامت در مدارس نقش ویژه‌ای داشته باشند.

 

رستم آبادی گفت: طرح سفیران سلامت به راتقای بهداشت، سواد و سلامت دانش‌آموزان و محیط مدرسه کمک می‌کند.

تصاویر
همایش ,سفیران سلامت, دانش اموزی ,شهرستان کنگاور ,شبکه بهداشت , آفتاب کنگاور

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

موج ورشکستگی مرغداری‌ها با کمبود «دان»؛

سلطان «مرغ» بازار ایران کیست؟

مرصادنیوز: انحصار شدید در واردات خوراک دام و طیور موجب ایجاد موج ورشکستگی بین مرغداری‌های کشور شده است.

پربازدیدها