کد مطلب: 306097
9 اردیبهشت 1396،‏ 11:06:44

رئیس جمعیت هلال احمر کنگاور خبر داد:

پیدا شدن جسد پیرمرد 83 ساله کنگاوری در رودخانه گاماسیاب

مرصادنيوز: رئیس جمعیت هلال احمر کنگاور گفت: جسد پیرمرد 83 ساله از اهالی روستای دهلر پس از 10 روز در رودخانه گاماسیاب پیدا شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد علی اکبر جمالی در گفتگو با آفتاب کنگاور اظهار داشت: پیرمردی از اهالی روستای دهلر از توابع شهرستان کنگاور حدود 10 روز پیش از منزل خارج و مفقود مشود که پس از تماس با مرکز هلال احمر سریعا نیروهای امدادی به منطقه اعزام می شوند.

 

وی تصریح کرد: در جستجوی اولیه هیچ گونه اثری از این پیرمرد حدود 83 ساله یافت نم یشود.

 

رئیس جمعیت هلال احمر کنگاور ادامه داد: طی تماسی که روز گذشته حدود 10 روز بعد از مفقود شدن، با مرکز هلال احمر شهرستان گرفته شد خبر از پیداشدن جسد پیر مرد در رودخانه گاماسیاب، منطقه معروف به" پاقلا" داشت که پس از اعزام نیروهای این مرکز در محل حادثه جسد از آب گرفته و به مرکز پزشک قانونی تحویل داده شد.

تصاویر
کشف, جسد, پیرمرد, گاماسیاب, کنگاور, هلال احمر, آفتاب کنگاور

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

"دلارهای تلفنی" بازار کرمانشاه را می‌چرخاند؛

خبری از دلار ۴۲۰۰ تومانی در بازار نیست /واردکنندگان دست به دامن دلالان

مرصادنیوز: سری به بازار کرمانشاه که بزنید و در هر فروشگاهی که از قیمت ها شاکی شوید، همه تقریبا یک چیز را دلیل افزایش قیمت اجناسشان عنوان می کنند و آن هم افزایش قیمت دلار است.

پربازدیدها