سرویس: اخبار استان کرمانشاه کد خبر: 307243 ۱۰:۲۹ - ۱۳۹۶/۰۲/۱۹

مدیر کل تعزیرات حکومتی استان کرمانشاه به مهر خبر داد:

ورود ۶۶۵ فقره پرونده تخلف اقتصادی به شعب تعزیرات دراستان کرمانشاه

مرصادنيوز: مدیر کل تعزیرات حکومتی استان کرمانشاه از ورود ۶۶۵ پرونده تخلف اقتصادی به شعب تعزیرات در استان و صدور بیش از ۸ میلیارد ریال جریمه برای متخلفان در این حوزه خبر داد.

ورود ۶۶۵ فقره پرونده تخلف اقتصادی به شعب تعزیرات دراستان کرمانشاه

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، داریوش جودکی از صدور بیش از ۸ میلیارد ریال جریمه برای متخلفان اقتصادی در استان کرمانشاه خبر داد و گفت: طی فروردین ماه سال جاری تعداد ۶۵۵ پرونده تخلف اقتصادی، کالا و خدمات، قاچاق و بهداشت توسط دستگاه های نظارتی به این اداره کل ارسال شده و برای این متخلفان علاوه بر ضبط کالا مبلغ ۶ میلیارد و ۹۵۴ میلیون و ۹۸۰ هزار و ۸۳۴ ریال جریمه نقدی صادر شده است.

 

وی  به جزئیات پرونده‌های تخلف نیز اشاره کرد و افزود: از این تعداد پرونده وارده به شعب تعزیرات حکومتی تعداد ۴۹۶ فقره در بخش کالا و خدمات بوده که ۹۳  پرونده مختومه شده  و مبلغ ۲  میلیارد و ۱۷۳  میلیون و ۵۱۵  هزار و ۳۸۰  ریال برای متخلفان اقتصادی در این بخش صادر شده است.

 

مدیر کل تعزیرات حکومتی استان کرمانشاه، بیشترین فراوانی تخلف در این حوزه را عدم نصب نرخ‌نامه، گرانفروشی و کم فروشی عنوان کرد.

 

جودکی با اشاره به عملکرد این اداره کل در بخش مبارزه با قاچاق کالا و ارز گفت:  تعداد پرونده های قاچاق وارده به تعزیرات حکومتی ۱۳۵ فقره بوده است و در حکم صادره علاوه بر ضبط کلیه کالا های مکشوفه مبلغ ۶ میلیارد و ۶۶۴ میلیون و ۳۶۱ هزار و ۴۵۴ ریال جریمه نقدی در حق صندوق دولت برای قاچاقچیان صادر شده است.

 

مدیر کل تعزیرات حکومتی همچنین آمار پرونده‌ها ی وارده به اداره کل تعزیرات حکومتی استان کرمانشاه را در بخش بهداشت دارو، درمان و دامپزشکی را ۴۳ فقره عنوان کرد و گفت: برای تخلفات مزبور مبلغ ۱۱۶ میلیون و ۸۵۱  هزارریال  محکومیت صادر شده و۹۳ درصد پرونده های وارده مورد رسیدگی قرار گرفته است.

 

وی در پایان با اعلام شماره تلفن سه رقمی ۱۳۵ و سامانه پیامکی ۳۰۰۰۰۱۳۵ تعزیرات حکومتی گفت: این سامانه آماده دریافت شکایات و پیشنهادات عموم مردم در خصوص هر گونه تخلف اعم از کم فروشی، گران فروشی، عدم کیفیت کالا از سوی فروشندگان  است و ازعموم مردم درخواست می‌شود از طریق شماره‌های ذکر شده با بازرسان تعزیراتی در ارتباط باشند.

 

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها