کد مطلب: 329505
پنجشنبه ۱۳۹۶/۹/۱۶ - ۱۴:۱۶

بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه ازاد اسلامی کرمانشاه به مناسبت روز دانشجو

"روز دانشجو روز حق طلبی"

مرصادنیوز: بسیج دانشجویی دانشگاه ازاد اسلامی کرمانشاه به مناسبت روز دانشجو بیانیه ای را به شرح زیر صادر کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، بسیج دانشجویی دانشگاه ازاد اسلامی کرمانشاه به مناسبت روز دانشجو بیانیه ای را به شرح زیر صادر کرد.

روز دانشجو را  روز حق طلبی  میدانیم زیرا دانشجویان انقلابی در راه مطالبه گری و انقلابی گری خون دادند و روز ۱۶ اذر سال۱۳۳۲ در تاریخ ماندگار شد. و آغازی بود بر مطالبه گری و حق طلبی دانشجویان. ان شهیدان عزیز جان دادند  و  اسوه ای حسنه برای حق طلبی دانشجویان شدند. که تمام مردم ایران سرافراز بدانند که دانشجویان انقلابی برای جلو گیری از طغیان ستمگران و از خط و مرز عبور کنندگان خون نیز میدهند.

در ایام انقلاب دانشجویان فعالیت های انقلابی را پر رنگ تر و اثر بخش تر کردند و در این راه نیز خون دادند و تن به ذلت ندادند و زیر بار ستمگران نرفتند و انقلاب اسلامی را رقم زدند. 
و در دوران جنگ تحمیلی نیز دانشجویان  همچون یاقوت درخشیدند و از درس و جان و مال خود گذشتند و به جبهه های حق علیه باطل رفتند و بار دیگر بر دهان ستمگران غرب و شرق کوبیدند. همچون وحید ها و سعیدها که دارای رتبه ممتاز علمی در عالی ترین دانشگاه ها بودند به جبهه شتافند و نگذاشتند ایران اسلامی به دست چپاول گران سر سپرده به غرب و شرق بیفتد.
و در سال های اخیر نیز دانشجویان مجدد ثابت کردند که برای حفظ این  انقلاب اسلامی از جان خود میگذرند و بار دیگر  جلای وطن کردند  و راهی جبهه های دفاع از حرم آل الله شتافتند و با جان فشانی بر اعتقاد و انقلابی بودن خود و رسالت دانشجویی صحه گذاردند. 

دانشجو همیشه اماده است و هرگز از حرکت و انقلابی گری دست نخواهد کشید....

ما در روز های گذشته شاهد فعالیت های جهادی دانشجویان انقلابی در مناطق زلزله زده کرمانشاه بودیم و زودترین نیروی کمکی مردم در مناطق زلزله زده دانشجویان بسیج دانشجویی بودند
این نهضت همچنان ادامه دارد......

دانشجویان بسیجی همیشه ثابت کرده اند که مانند شهید یدالهی ها برای تداوم انقلاب  وفا دار به امامین انقلاب هستند و خواهند بود...

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

مصری در واکنش به بازداشت غیرقانونی دیپلمات ایرانی در اروپا:

چرا در اوج همکاری با اروپا نتوانستیم دیپلمات ایرانی را آزاد کنیم؟ /وزارت خارجه باید جدی‌تر ورود کند

مرصادنیوز: نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر ورود جدی وزارت امور خارجه در مسئله بازداشت غیرقانونی دیپلمات ایرانی در اروپا گفت: جای سوال دارد که چرا در اوج همکاری با اروپا نتوانستیم وی را آزاد کنیم.

پربازدیدها