کد مطلب: 338776
چهارشنبه ۱۳۹۶/۱۲/۲ - ۸:۴۱

یادداشت حسین شمسیان؛

آقایان! تشریف ندارید!؟

مرصادنیوز: 24ساعت از شهادت چند جوان غیور و مظلوم نیروی انتظامی و بسیج به دست جماعت وحشی دراویش می گذرد، اما از دولتی ها خبری نیست!

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ،  24ساعت از شهادت چند جوان غیور و مظلوم نیروی انتظامی و بسیج به دست جماعت وحشی دراویش می گذرد، اما از دولتی ها خبری نیست!

 روحانی بلافاصله بعد از حوادث تروریستی پاریس به اولاند پیام تسلیت داد! بلافاصله بعد از خودکشی کاووس سید امامی، سه وزیر و یک معاون خود را مامور به امر یک جاسوس کرد!
اما ظاهرا بچه های مظلوم ناجا و بسیج به اندازه جاسوس ها و فرانسوی های توهین کننده به پیامبر اسلام برای روحانی ارزشی ندارند و نیازی به پیام و کمیته تحقیق نیست!
ناجا مجبور بود بخاطر حفظ پرستیژ و ژست رئیس جمهور ، دست خالی به میدان برود و فقط سیاهی لشگر باشد ،اما قربانیانِ پُز دموکراسی، شایسته پیام و کمیته ویژه و اقدام قاطع و حتی موضعگیری علیه دراویش داعشی هم نیستند!

 از وزیر اطلاعات خبری نیست و توضیح نمی دهد که چرا زیر مجموعه اش تحرکات این جماعت دیو سیرت را به موقع رصد نکرد و از آن پیشگیری نکرد!

 وزیر ارتباطات کجاست که  توضیح دهد چرا اجازه داده اینترنت در تمام مدت آن جنایات در آن منطقه برقرار باشد و گزارش لحظه به لحظه حوادث از شبکه های معاند و کانال های ضد انقلاب پخش شود و حیثیت انقلاب ملکوک شود! واقعا زیر ساخت های کشور باید در خدمت آبرو ریزی و جنگ روانی باشد!!؟

وزیر کشور کجاست که بگوید چرا شورای تامین بعد از اقدامات چند هفته قبل این جماعت، تصمیم قاطعی نگرفت و چرا با بروز نشانه های اولیه آشوب دیروز و دیشب، سربازان و کادر دست خالی و ممنوع از اقدام را به میدان فرستاد!؟

اینها تنها بخشی از سوالاتی است که باید دولتمردان به آن پاسخ بدهند اما تشریف ندارند!

فراموش نمی کنیم که شهدای این روزهای تلخ،همزمان با توحش دراویش، قربانی سکوت و عافیت طلبی و پرستیژ خواهی برخی دولتمردان شدند.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

گزارش؛

طوق خام‌فروشی بر گردن معادن قیر کرمانشاه /ظرفیت فراموش شده «فرآوری»

مرصادنیوز: وضعیت ایجاد صنایع تبدیلی و تکمیلی در حوزه کشاورزی استان کرمانشاه ظاهرا خوب است، اما در حوزه معدن هنوز هم معادن ما گرفتار خام‌فروشی هستند و از ظرفیت فرآوری برای ایجاد ارزش‌افزوده هنوز نتوانسته‌اند بهره‌ای ببرند.

پربازدیدها