کد مطلب: 340380
چهارشنبه ۱۳۹۶/۱۲/۱۶ - ۱۳:۳۴

فرمانده قرارگاه منطقه ای نجف اشرف مطرح کرد:

نحوه به هلاکت رسیدن 5 داعشی در منطقه بمو/ جذب ضدانقلاب از طریق فضای مجازی

مرصادنیوز: فرمانده قرارگاه منطقه ای نجف اشرف گفت: امروز کسانیکه به گروه های ضد انقلاب می پیوندند، درصد بالایی از طریق فضای مجازی جذب این جریانات شدند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ،  سردار محمدنظر عظیمی امروز چهارشنبه در مراسم تجلیل از پیشکسوتان عرصه جهاد و شهادت که در کرمانشاه برگزار شد، اظهار داشت: ما به عنوان پاسدارانی که توفیق یافتیم بخشی از عمرمان را در این مسیر نورانی صرف کنیم، بیشترین توجه ما باید این باشد که این توفیق از خود ما نبود و خداوند متعال مقدر فرمود تا در این مقطع زندگی کنیم و در مسیر انقلاب و صراط مستقیم و مسیر نورانی شهدا قرار بگیریم.

وی بیان کرد: خداوند عنایت داشت تا ما بهترین دوران عمرمان را در بهترین مسیر صرف کنیم. پیشکسوتان عرصه جهاد و شهادت سرمایه های ارزشمند ما هستند.

این فرمانده ارشد سپاه پاسداران گفت: دشمن به دلیل ضربه ای که از انقلاب اسلامی و ملت ما خورده است، به شدت دنبال انتقام است و یک قدم عقب نشینی نکرده و کوتاه نیامده و به مراتب روز به روز اقدامات دشمن علیه نظام، پیچیده تر و شدیدتر می شود و لذا باید همیشه مراقب باشیم.

وی با اشاره به خدماتی که در زلزله کرمانشاه صورت گرفت، گفت: در زلزله بم به ازای هر خانوار 11.8 یا 12.8 چادر توزیع شد؛ در زلزله کرمانشاه این عدد 2.1 است. در بسیاری از موضوعات خدمات فوق العاده بود اما سیاه نمایی در فضای مجازی وحشتناک بود. بعضا فضای مجازی اختیار کار را از متولیان گرفت و کاری کردند مردم به متولیان مدیریت صحنه اعتماد نکنند و کسانی در بحث زلزله ورود کردند که اصلا صلاحیت نداشتند، فلان عنصر سیاسی چند ده میلیارد تومان پول به حسابش رفت برای زلزله‌زده ها و ورزشکار و فلان هنرپیشه و...

وی بیان کرد: امروز شرایط سخت و پیچیده است؛ امروز کسانیکه به گروه های ضد انقلاب می پیوندند چه در حوزه کمک های ضد انقلاب قومی و چه در حوزه جریانات تکفیری، درصد بالایی از طریق فضای مجازی جذب این جریانات شدند.

سردار عظیمی گفت: فضای مجازی تقریبا همه چیز آن در اختیار دشمن است، فناوری، زیرساخت ها، امکانات آن، اعتبارات  و.. همه دراختیار دشمن است و امروز در حوزه فضای مجازی شرایطی را در کشور ما درست کردند که بهترین خانواده ها هم امروز برای مدیریت فرزندان مشکل دارند.

وی در ادامه با اشاره به هویت داعشی هایی که سپاه برای بازداشت و به هلاکت رساندن آن در منطقه بمو عملیات انجام داد، گفت: تعدادی از آنها ایرانی بودند و تعدادی عراقی بودند. اعتقاد این ها متاسفانه با همین ابزار و امکانات و با هزینه هایی که  دشمن از جیب مملکت های اسلامی صرف می کند، شکل گرفته بود.

وی افزود: امروز بنیانگذار تفکرات تکفیری خود آمریکایی ها و صهیونیست ها هستند و خودشان مدیریت می کنند اما پول و هزینه آن از جیب مسلمانان تامین می شود. 
سردار عظیمی گفت: سوریه که به عنوان محور مقاومت سالها در برابر صهیونیست ایستادگی کرد، همه زیرساخت های آن نابود شده است.

به گفته فرمانده قرارگاه منطقه ای نجف اشرف، عربستان امروز هزینه های سنگین برای این حوزه انجام می دهد.

وی در ادامه با اشاره به عملیات سپاه در بمو علیه داعش گفت:  در این درگیری که چند نفر به درک واصل شدند، برداشت من این بود که عشق آنها این بود که  با دست خودشان به درک واصل شوند، این 5 نفری که کشته شدند، بچه ها دو نفر آنها را با تیر زدند و سه نفر دیگر با کمربند خود را منفجر کردند و این حکایت از این دارد که روی فکرشان کار شده است و متاسفانه درصدی و حتی یک نفر از اینها هم برای کشور ما خسارت است. درصدی از کسانیکه در این مملکت زندگی کردند به تکفیری هایی تبدیل شدند که امروز می بینیم و این واقعا نگران کننده است.

وی اضافه کرد: خداوند کمک کرد، این تیم اگر به اهدافی که دنبال می کرد می رسید خسارات سنگینی ایجاد می کرد، تعدادی از آنها از نیروهای کیفی و کلیدی داعش بودند و اکثرا افراد انتحاری بودند و تعداد زیادی کمربند انتحاری همراه داشتند.

وی بیان کرد: تعدادی از مردم ما که متاسفانه بعضاً از خانواده های خوب ما هستند، فرزندان آنها به این مسیر رفتند و این نگران کننده است و مایه تاسف و لذا باید توجه کنیم که دشمن دست بردار نیست و جبهه ما هم پیچیده تر و گسترده تر است. 

وی با اشاره به اغتشاشات اخیر، صحنه گردانی و رهبری آن ها را در فضای مجازی دانست و گفت: با این حجم گسترده در فضای مجازی بود و تقریبا همه مدیریت صحنه در فضای مجازی بود و اهانت های که به مقدسات شد و اتفاقاتی که افتاد در طول تاریخ کشور ما کم سابقه بود و نگران کننده است.

وی افزود: چند نفر آن سر دنیا نشسته اند و جریانی را مدیریت می کنند و می گویند بروید مساجد و اماکن مقدس را آتش بزنید.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

با اجرای طرح نظارتی صورت می‌گیرد؛

رصد بازار کرمانشاه در آستانه شب یلدا /گرانفروشان نقره‌داغ می‌شوند

مرصادنیوز: بازار کرمانشاه در آستانه شب یلدا زیر ذره‌بین بازرسان قرار گرفته و مسئولان تعزیرات حکومتی می‌کویند با متخلفان و گران‌فروشان به صورت جدی برخورد خواهند کرد.

پربازدیدها