کد مطلب: 349618
شنبه ۱۳۹۷/۴/۲ - ۱۲:۲۱

بچه‌های کرمانشاه در بوکمال فوق‌العاده بودند؛

روایت هم‌رزم شهید «دایی‌پور» از پدر معنوی کودکان «نبل‌ و الزهرا»

مرصادنیوز: یکی از هم‌رزمان شهید دایی پور، پانزدهمین شهید مدافع حرم کرمانشاه گفت: این شهید بزرگوار تعدادی از کودکان نبل و الزهرایی را تحت تکفل خود قرار داده بودند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، یکی از فرماندهان و مستشاران ایرانی که در سوریه حضور دارد و از همرزمان شهید سردار شاهرخ دایی پور بوده در گفتگوی تلفنی با خبرنگار مرصاد اظهار داشت: ما در عملیات بوکمال چند روزی توفیق داشتیم در خدمت ایشان باشیم.

وی افزود: ایشان در سوریه به «حاج عزیز» معروف بودند و در منطقه بوکمال در کمین تی 2 تا تی 3 در نزدیکی این شهر بر اثر انفجار مین‌ کنار جاده‌ای 23 و حدود ساعت 12 به شهادت رسیدند.

وی بیان داشت: بچه‌های کرمانشاه در بوکمال فوق‌العاده بودند، من شنیده بودم که حاج عزیز چند تن از کودکان نبل و الزهرایی را هم تحت تکفل قرار داده بودند روحشان شاد.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

آیا بخش خصوصی منافعی برای متولیان فرهنگی دارد؟

کاروانسراهای تاریخی گرفتار یک بام و دو هوای میراث فرهنگی /حفاظتِ شرطی!

مرصادنیوز: ظاهرا اداره‌کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه در قبال کاروانسراهای تاریخی برای مرمت و حفاظت شروط خاصی را دارد که رویکرد دوگانه و سیاست یک بام و دو هوایی را در این خصوص دنبال می‌کند.

پربازدیدها