کد مطلب: 351894
پنجشنبه ۱۳۹۷/۴/۲۸ - ۱۵:۳۴

رقابت خنداننده شو در خندوانه این هفته

مرصادنیوز: مدیر روابط عمومی شبکه نسیم گفت: از این پس سریال "سه دونگ سه دونگ" در ایام هفته ساعت ۲۲:۰۰ جایگزین برنامه "قاچ" می‌شود و مخاطبان می‌توانند این سریال را از شبکه نسیم تماشا کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ،  مدیر روابط عمومی شبکه نسیم گفت: از این پس سریال "سه دونگ سه دونگ" در ایام هفته ساعت ۲۲:۰۰ جایگزین برنامه "قاچ" می‌شود و مخاطبان می‌توانند این سریال را از شبکه نسیم تماشا کنند.

امیرعباس اشرف مدیر روابط عمومی شبکه نسیم درباره برنامه‌های این شبکه گفت: برنامه "قاچ" که همزمان با جام جهانی فوتبال ۲۰۱۸ روسیه و در حال و هوای این رویداد جهانی بود سه شنبه شب به پایان رسید.

وی در همین راستا افزود: از این پس سریال "سه دونگ سه دونگ" در ایام هفته ساعت ۲۲:۰۰ جایگزین برنامه "قاچ" می‌شود و مخاطبان می‌توانند این سریال را از شبکه نسیم تماشا کنند.

اشرف درباره برنامه‌های آخر هفته شبکه نسیم اظهار کرد: طبق ساعتِ پخشِ برنامه‌های شبانه در ایام آخر هفته شبکه نسیم، برنامه "خندوانه" در شب‎های چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه ساعت ۲۳:۰۰ و "شبی با عبدی" شب‌های پنجشنبه و جمعه در ساعت ۲۱:۰۰ برای مخاطبان پخش خواهد شد.

وی درباره برنامه "خندوانه" در این هفته توضیح داد: پنجشنبه و جمعه این هفته برنامه خندوانه در قالب "مسابقه خنداننده شو" روی آنتن می‌رود و مخاطبان شاهد اجرای شرکت کنندگان و حذف برخی دیگر خواهند بود.

مدیر روابط عمومی شبکه نسیم با اشاره به برنامه "کتاب باز" افزود: قرار است کتاب باز برای پخش از شبکه نسیم تولید شود، اما در حال حاضر نمی‌توان زمانی را برای شروع پخش این برنامه از آنتن شبکه اعلام کرد، برای پخش مناسب "کتاب باز" از شبکه نسیم صحبت‌ها و مذاکرات در حال انجام است.

اشرف خاطرنشان کرد: کتاب باز با اجرای سروش صحت برای محرم روی آنتن می‌رود و هر روز مخاطبان شاهد پخش این برنامه از شبکه نسیم خواهند بود.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

در پیامی به مناسبت سیل ویرانگر در گلستان و مازندران

رهبر انقلاب: همه وظیفه داریم به کمک سیل‌زدگان بشتابیم

مرصادنیوز: در پی حادثه سیل ویرانگر در استان‌های گلستان و مازندران، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در پیامی با ابراز تأسف عمیق از خسارات وارده، بر کمک‌های مردمی و ورود دستگاه‌های عمومی به امداد مردم آسیب‌دیده تأکید کردند.

پربازدیدها