کد مطلب: 353471
پنجشنبه ۱۳۹۷/۵/۱۸ - ۱۷:۴۷

رئیس دانشگاه رازی کرمانشاه:

دانشگاهیان آماده تلاش در جبهه جهاد علمی هستند

مرصادنیوز: رئیس دانشگاه رازی کرمانشاه گفت: دانشگاهیان آماده تلاش در جبهه جهاد علمی و نرم افزاری هستند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ،  محمد ابراهیم اعلمی آل آقا امروز پنج شنبه در همایش سراسری آزادگان سرافراز اردوگاه موصل۴ که در دانشگاه رازی کرمانشاه برگزار شد، اظهار داشت: امروز اکرام و پاسداشت کسانی که سرمایه های انقلاب محسوب می شوند لازم و ضروری است و باید هرآنچه داریم در مسیر تعالی انقلاب به کار بگیریم.

رئیس دانشگاه رازی کرمانشاه افزود: ایثار و ایستادگی و ایثار رزمندگان دفاع مقدس در دوران جنگ زبانزد است و با تمام توان به ملت خدمت کردند اما متاسفانه امروز ما خدمتگذاران به ملت آنطور که باید عمل نکردیم.

وی با اشاره به توطئه های دشمنان، خاطر نشان کرد: امروز شاهدیم وضعیت برخورد با انقلاب سخت افزاری نیست و استکبار به دنبال جنگ نظامی به صورت مستقیم نیست بلکه منش و روش آنها تغییر کرده لذا لازم است ما نیز آرایش خود را تغییر دهیم.

رئیس دانشگاه رازی کرمانشاه خودکفایی کشور را هدفی اعلام کرد که امام(ره) همواره بر آن تاکید می کرد و اظهار داشت: مقام معظم رهبری نیز در جبهه حمایت از علم و پژوهش حرکت نمودند و باید در این مسیر تلاش نماییم.

وی تصریح کرد: دانشگاهیان آمادگی هر گونه تلاش در جبهه ای که امروز بیشتر نرم افزاری و بلکه مغز افزاری است را دارند و امیدواریم در جبهه جهاد علمی با توان بیشتر در مسیر اهداف انقلاب اثر گذار باشند.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

در پیامی به مناسبت سیل ویرانگر در گلستان و مازندران

رهبر انقلاب: همه وظیفه داریم به کمک سیل‌زدگان بشتابیم

مرصادنیوز: در پی حادثه سیل ویرانگر در استان‌های گلستان و مازندران، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در پیامی با ابراز تأسف عمیق از خسارات وارده، بر کمک‌های مردمی و ورود دستگاه‌های عمومی به امداد مردم آسیب‌دیده تأکید کردند.

پربازدیدها