کد مطلب: 353997
چهارشنبه ۱۳۹۷/۵/۲۴ - ۲۳:۳

بحث خرید «اتوبوس» به جای انتخاب «شهردار»!

جلسه «فوق‌العاده» شورای شهر پشت درهای «بسته»

مرصادنیوز: جلسه «فوق‌العاده» شورای شهر کرمانشاه برای انتخاب شهردار با بررسی موضوع خرید اتوبوس برای شهرداری و پشت درهای بسته برگزار شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، هفتاد و چهارمین جلسه شورای شهر کرمانشاه که یک جلسه فوق‌العاده برای بررسی و انتخاب شهردار بود امروز چهارشنبه پشت درهای بسته و به صورت غیرعلنی برگزار شد.

با توجه به اینکه در جلسه گذشته اعضای شورای شهر بر سر بررسی تنها فرد کاندید شده برای پست شهردار به نتیجه نرسیدند و برخی خواستار انصراف وی بودند قرار شد 2 جلسه فوق‌العاده در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه هفته جاری برای بررسی این موضوع برگزار شود.

حتی با وجود دعوت از خبرنگاران برای حضور در این جلسه که اعلام کردند به صورت علنی برگزار می‌شود، اما خبرنگاران امروز با درهای بسته روبه‌رو شدند و اعضا ترجیح دادند این جلسه بدون حضور اصحاب رسانه و ناظران افکار عمومی برگزار شود.

سیدپیمان موسوی  در خصوص مسائل مطرح شده در این جلسه پیرامون انتخاب شهردار اظهار داشت: صحبت‌ها به نتیجه نرسید و چند مورد از نامه‌های وارده بررسی شد و مصوباتی از جمله خرید چند دستگاه اتوبوس برای شهرداری هم داشتیم.

عضو شورای اسلامی شهر کرمانشاه افزود: جلسه فوق‌العاده فردا پنجشنبه هم  کنسل و به یکشنبه هفته آینده موکول شده است.

سید میثم موسوی اجاق دیگر عضو شورای شهراظهار داشت: برخی از اعضا در جلسه حضور نداشتند و به همین دلیل تنها چند نامه مطرح کردیم و بحث شهردار مطرح نشد.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

وقتی چرخ صنایع تبدیلی می‌لنگد؛

شوک تعطیلی معادن غرب کشور در سال «رونق تولید» /ستاد تسهیل دقیقا کجایی؟

مرصادنیوز: تعطیلی معادن غرب کشور به ویژه استان کرمانشاه در سال رونق تولید شوک بزرگی بود که نشان از چرخ‌های لنگ صنایع تبدیلی دارد.

رئیس سازمان فرهنگی شهرداری کرمانشاه عنوان کرد

گردشگری اصلی‌ترین المان توسعه کرمانشاه

فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) کرمانشاه:

بدبین کردن مردم نسبت به نظام بزرگترین منکر است

زلزله‌زده‌ها از کانکس‌نشینی به ستوه آمده‌اند؛

وعده‌های بی‌سرانجام تکمیل مسکن مهر سرپل‌ذهاب

پربازدیدها