کد مطلب: 354008
پنجشنبه ۱۳۹۷/۵/۲۵ - ۸:۳۵

ساعات کار ادارات از شهریور به روال طبیعی برمی‌گردد؛

پایان برنامه خاموشی تابستانه در کرمانشاه / قطع برق ۱۲ اداره خاطی

مرصادنیوز: برنامه‌ خاموشی تابستانه که از تیرماه امسال آغاز شد از پنجشنبه هفته گذشته پایان یافته و ساعات کار از شهریور ادارات استان هم به روال طبیعی برمی‌گردد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، اوایل تابستان امسال بود که خاموشی‌های برنامه‌ریزی شده برای استان کرمانشاه اعلام شد و همین موضوع دردسرهای زیادی را برای مردم ایجاد کرد.

خاموشی‌هایی که در طول شبانه‌روز اتفاق افتاد علاوه بر اینکه در اوج گرما مردم را آزار می‌داد حتی از بازاریان تا صنعتگران را هم گاها دچار ضرر و زیان‌های میلیاردی کرد.

اما حالا پس از فروکش کردن گرما این برنامه‌ خاموشی نیز پایان یافته و قرار است ادارات هم که برای مدیریت مصرف برق ساعت کاری شان به ۶:۳۰ صبح تغییر کرده بود از اول شهریور به روال عادی برگردند.

علیمراد مردادی مجد مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه در گفتگو با خبرنگار مرصاد اظهار داشت: با کاهش دما و رعایت مصرف توسط مردم از پنجشنبه هفته گذشته دیگر تقریبا برنامه خاموشی نداشته ایم .

وی افزود: اگر روند به همین شکل پیش‌ برود خاموشی امسال به پایان می‌رسد و روال عادی را خواهیم داشت.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه در مورد تغییر ساعات کار ادارات و بازگشت آنها به ساعات کار قبلی نیز گفت: در جابه جایی ساعات کار ادارات بسیاری همکاری کردند اما برخی‌ها هم کمک نکردند.

مرادی مجد ادامه داد: هنوز هم در حال کنترل ادارات هستیم و در روزهای گذشته برق بیش از ۱۲ اداره را که بعد از ساعات اداری مصرف برق دارند و سیستم سرمایشی را خاموش نمی‌کنند قطع کردیم.

وی تصریح کرد: تغییر ساعات ادارات تا پایان مردادماه جاری ادامه دارد و تمام می شود؛ لزومی به ادامه این کار نداریم.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

وقتی چرخ صنایع تبدیلی می‌لنگد؛

شوک تعطیلی معادن غرب کشور در سال «رونق تولید» /ستاد تسهیل دقیقا کجایی؟

مرصادنیوز: تعطیلی معادن غرب کشور به ویژه استان کرمانشاه در سال رونق تولید شوک بزرگی بود که نشان از چرخ‌های لنگ صنایع تبدیلی دارد.

رئیس سازمان فرهنگی شهرداری کرمانشاه عنوان کرد

گردشگری اصلی‌ترین المان توسعه کرمانشاه

فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) کرمانشاه:

بدبین کردن مردم نسبت به نظام بزرگترین منکر است

زلزله‌زده‌ها از کانکس‌نشینی به ستوه آمده‌اند؛

وعده‌های بی‌سرانجام تکمیل مسکن مهر سرپل‌ذهاب

پربازدیدها