کد مطلب: 354136
شنبه ۱۳۹۷/۵/۲۷ - ۷:۲

صفری در گفتگو با مرصاد مطرح کرد

پالایشگاه کرمانشاه زیر تیغ تفحصی‌ مجلس /هیئت «تحقیق و تفحص» مجلس به کرمانشاه سفر می‌کند

مرصادنیوز: نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی گفت: هیئت تحقیق و تفحص مجلس از پالایشگاه کرمانشاه طی هفته‌های آینده به استان سفر می‌کند.

احمد صفری در گفتگو با خبرنگار مرصاد اظهار داشت:قرار شده هیئت تحقیق و تفحص مجلس شورای اسلامی از پالایشگاه کرمانشاه این هفته یا هفته آینده برای بررسی موضوع به استان سفر کند.

وی افزود: در صحبت‌هایی که با شهاب نادری (نماینده مردم اورامانات در مجلس و عضو کمیسیون اقتصادی ) داشتم تاکید کردم که مردم منتظرند و از هیئت هم دعوت هم کردیم و قرار بود هفته گذشته بیایند اما نماینده‌ها در حوزه‌های انتخابیه خود بودند و این امر ممکن نشد.

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: حتی نامه مکتوب به پورابراهیمی (رییس کمیسیون اقتصادی مجلس) ارسال کرده‌ام و بیان کرده‌ام که این هیئت قرار بود 23 فروردین‌ماه امسال به کرمانشاه بیایند و پاسخشان این بوده که موضوع در دستور کار است.

صفری همچنین در ادامه اشاره‌ای به پالایشگاه آناهیتا هم داشت و تصریح کرد: بنای کار را بر رسیدگی به پروژه‌های نیمه‌تمام گذاشته‌ایم؛ این پروژه سال 85 مجوزش اخذ شده اما تاکنون تنها سه درصد پیشرفت داشته و در حد فنس کشی و دیوارکشی باقی مانده است.

وی بیان داشت: تاکنون چند جلسه با وزیران اقتصاد و تعاون، کار و رفاه اجتماعی در خصوص این پالایشگاه داشته‌ایم و امیدواریم امسال روند اجرایی آن آغاز شود.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

وقتی چرخ صنایع تبدیلی می‌لنگد؛

شوک تعطیلی معادن غرب کشور در سال «رونق تولید» /ستاد تسهیل دقیقا کجایی؟

مرصادنیوز: تعطیلی معادن غرب کشور به ویژه استان کرمانشاه در سال رونق تولید شوک بزرگی بود که نشان از چرخ‌های لنگ صنایع تبدیلی دارد.

رئیس سازمان فرهنگی شهرداری کرمانشاه عنوان کرد

گردشگری اصلی‌ترین المان توسعه کرمانشاه

فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) کرمانشاه:

بدبین کردن مردم نسبت به نظام بزرگترین منکر است

زلزله‌زده‌ها از کانکس‌نشینی به ستوه آمده‌اند؛

وعده‌های بی‌سرانجام تکمیل مسکن مهر سرپل‌ذهاب

پربازدیدها