کد مطلب: 356103
سه‌شنبه ۱۳۹۷/۶/۲۰ - ۱۲:۸

درس مقاومت از فرهنگ عاشورایی گرفته‌ایم؛

سردار ریحانی: پایگاه مشروع مردمی مایه اقتدار ملی کشور است

مرصادنیوز: فرمانده سپاه حضرت نبی‌اکرم (ص) استان کرمانشاه گفت: پایگاه مشروع مردمی مایه اقتدار ملی نظام است و دشمن به دنبال گرفتن این پایگاه مردمی است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، سردار بهمن ریحانی امروز سه‌شنبه در مراسم تودیع و معارفه فرمانده سپاه ناحیه اسلام‌آباد غرب اظهار داشت: فرهنگ عاشورایی به ما درس ایستادگی و مقاومت داده است.

وی افزود: مردم ایران اسلامی با تاسی از همین فرهنگ از گردنه‌های اقتصادی سخت که بزرگترین حربه دشمنان است عبور خواهند کرد.

فرمانده سپاه حضرت نبی‌اکرم (ص) استان کرمانشاه بیان داشت: ۴۰ سال است دنیا نظاره‌گر جنگ‌های بزرگی در این کره خاکی بوده و اکثر این جنگ‌ها بین مسلمانان و آمریکا بوده است.

سردار ریحانی دلیل وقوع این جنگها را ناشی از شکل‌گیری واقعیت بزرگی در تاریخ و جغرافیای این جهان دانست و تصریح کرد: حقیقتی به نام اسلام در حال پیش‌روندگی است.

وی بیان داشت: اسلام هم پیش‌روندگی و هم پیش‌برندگی دارد؛ آنها هم نمی‌توانند این حقیقت را بپذیرند و اجازه گسترش دهند چون فضای مهندسی آنها کوچکتر می‌شود.

فرمانده سپاه حضرت نبی‌اکرم (ص) استان کرمانشاه خاطرنشان کرد: استکبار می‌داند جهان اسلام از صدر تاکنون به دنبال مفاهیم و شعارهایی همچون آزادی و رهایی از اسارت و زیر یوق استکبار بودن است و بر اساس این شعار هم عمل کرده است.

12

سردار ریحانی تصریح کرد: عصبانیت و ناراحتی دشمن به خاطر حرکت پرشتاب جهان اسلام است که نمی‌تواند آنرا ببیند.

وی پایگاه مشروع مردمی را مایه اقتدار ملی برشمرد و افزود: جهان استکبار به دنبال گرفتن این پایگاه مردمی است که با ایجاد تفرقه‌ در بین مردم آنرا دنبال می‌کند.

گفتنی است، در این مراسم از زحمات سرهنگ بیژن خدادادیان فرمانده سابق سپاه ناحیه اسلام‌آباد غرب تقدیر و سرهنگ فرامرز باوندپور به عنوان فرمانده جدید این ناحیه معارفه شد.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

وقتی چرخ صنایع تبدیلی می‌لنگد؛

شوک تعطیلی معادن غرب کشور در سال «رونق تولید» /ستاد تسهیل دقیقا کجایی؟

مرصادنیوز: تعطیلی معادن غرب کشور به ویژه استان کرمانشاه در سال رونق تولید شوک بزرگی بود که نشان از چرخ‌های لنگ صنایع تبدیلی دارد.

رئیس سازمان فرهنگی شهرداری کرمانشاه عنوان کرد

گردشگری اصلی‌ترین المان توسعه کرمانشاه

فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) کرمانشاه:

بدبین کردن مردم نسبت به نظام بزرگترین منکر است

زلزله‌زده‌ها از کانکس‌نشینی به ستوه آمده‌اند؛

وعده‌های بی‌سرانجام تکمیل مسکن مهر سرپل‌ذهاب

پربازدیدها