کد مطلب: 365522
شنبه ۱۳۹۷/۱۰/۱۵ - ۲۱:۳

شهردار کرمانشاه:

دولتی‌ها طلب ۱۲۰ میلیاردی به شهرداری کرمانشاه را تعیین تکلیف کنند

مرصادنیوز: شهردار کرمانشاه از طلب ۱۲۰ میلیارد تومانی این نهاد از دستگاه‌های اجرایی خبر داد و خواستار تعیین تکلیف این طلب شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، سعید طلوعی عصر امروز در نشست شورای برنامه ریزی و توسعه استان کرمانشاه که در استانداری برگزار شد، اظهار داشت: شهرداری کرمانشاه امروز در شرایط مطلوبی قرار ندارد و در حال حاضر شهرداری ۱۲۰ میلیارد تومان از نهادها و دستگاه‌های اجرایی طلب دارد.

وی تاکید کرد: این طلب باید یا به صورت تهاتر و یا به صورت نقدی هرچه زودتر تعیین تکلیف شود.

شهردار کرمانشاه یادآور شد: مسئولین دستگاه‌ها می‌توانند پرداخت این طلب‌ها را یا در اعتبارات سال آینده قرار دهند و یا طی مکاتبه‌ای از سازمان مدیریت درخواست کنند که از اعتبارات دولتی آنرا پرداخت کنند.

طلوعی بیان داشت: بدون شک این هزینه‌ها در راستای ارائه خدمات شهری و عمران و آبادانی شهر هزینه می‌شود و باید دست به دست هم دهیم تا شهر را آباد کنیم.

گفتنی است، استاندار کرمانشاه در این نشست تاکید کرد جهت تعیین تکلیف بدهی دستگاه‌ها به شهرداری کمیته‌ای با مسئولیت دفتر امور شهرداری، سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی و دارایی تشکیل شود و کسانی که به شهرداری بدهکار هستند احصاء شوند تا به این مشکل رسیدگی شود.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

مصرف برق استانهای غربی نگران‌کننده است!

هشداری برای خاموشی‌ در روزهای داغ تابستان

مرصادنیوز: مسئولان حوزه برق با اشاره به افزایش مصرف برق در کشور و به ویژه نواحی غربی در مورد اعمال خاموشی‌ها با این وجود هشدار می‌دهند.

پربازدیدها