کد مطلب: 365950
جمعه ۱۳۹۷/۱۰/۲۱ - ۱۰:۷

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس در گفتگو با مرصاد:

«بسیج» قدرت عظیمی برای حضور موثر در فضای مجازی دارد

مرصادنیوز: عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی گفت: «بسیج» قدرت عظیمی برای حضور موثر در فضای مجازی دارد که باید با برنامه‌ریزی از آن بهره‌مند شد.

سیدقاسم جاسمی در گفتگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی مرصاد با اشاره به سخنان رهبر انقلاب در جمع مردم قم اظهارداشت: جوانان در پیروزی انقلاب اسلامی حضوری فعال و پررنگ داشته و در دوران دفاع مقدس نیز دوشادوش سایر اقشارمردم به میدان آمده و دین خود را به انقلاب و اسلام ادا کردند.

وی افزود: اغلب فرماندهان نظامی دوران دفاع مقدس و بسیجیان حاضر در میدان‌های نبرد با دشمن از نسل جوان و نوجوان کشور بود.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: در دوران سازندگی نیز جوانان انقلابی کشور با تمام توان خود به میدان آمده و نقش مهمی در سازندگی کشور داشتند.

جاسمی با اشاره به تاکید رهبر انقلاب برای بهره گیری از جوانان ادامه داد: در هر برهه ای از انقلاب به جوانان اعتماد شده کارها به نحو احسن انجام شده است و امروز نیز طبق گفته رهبر انقلاب باید به جوانان اعتماد کرده و امورات کشور را به آنها محول کنیم و در کنار آنها از تجربه بزرگان و پیشکسوتان نیز استفاده کرد.

وی درادامه به آسیب و فرصت‌های فضای مجازی در کشور اشاره کرد وگفت: فضای مجازی امروزه در بیشتر کشورهای جهان مورد استفاده قرار می‌گیرد و یکی از مولفه‌های پیشرفت جوامع است .

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی افزود: فضای مجازی همچون یک شمشیر دولبه دارای فرصت و آسیب‌های بسیاری است که باید سواد رسانه ای مردم را به روز کرد تا دراین فضا کمتر آسیب ببینند.

وی تصریح کرد : بنا به گفته معظم‌له فضای مجازی می تواند به مکانی برای جواب دندان شکن به دشمنان اسلام و انقلاب تبدیل شود.

این نماینده مجلس عنوان داشت : بسیج یک ظرفیت غیرقابل وصف برای حضور در فضای مجازی است که باید با بر نامه ریزی مناسب از این ظرفیت بزرگ استفاده کرد.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

مصرف برق استانهای غربی نگران‌کننده است!

هشداری برای خاموشی‌ در روزهای داغ تابستان

مرصادنیوز: مسئولان حوزه برق با اشاره به افزایش مصرف برق در کشور و به ویژه نواحی غربی در مورد اعمال خاموشی‌ها با این وجود هشدار می‌دهند.

پربازدیدها