کد مطلب: 374885
چهارشنبه ۱۳۹۸/۲/۲۵ - ۱۶:۹

مدیر کل جدید پدافند غیرعامل استان کرمانشاه معرفی شد

مرصادنیوز: طی مراسمی، مدیر کل جدید پدافند غیرعامل استان کرمانشاه معرفی شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، طی مراسمی، با حضور معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار کرمانشاه مدیر کل جدید پدافند غیرعامل استان کرمانشاه معرفی شد.

محمد ابراهیم الهی تبار در این آئین تکریم و معارفه با تقدیر از تلاش‌های صورت گرفته مجموعه پدافند غیرعامل استان و حضور صاحب نظرانه در جلسات افزود: امیدوارم تعامل مثبتی که مدیریت سابق در ۹ ماه گذشته ایجاد کرد در دوره جدید نیز ادامه پیدا کند. اگرچه با شناختی که از مدیرکل جدید وجود دارد، انتظار برای طی مسیر مؤثرتر، فعال‌تر و پویاتر بیشتر است.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار کرمانشاه با اشاره به اهمیت پدافند غیرعامل در شرایط فعلی استان و کشور تاکید کرد: تبدیل پدافند غیرعامل به فرهنگ عمومی جامعه تلاش مثبتی بوده که مجموعه مدیریت استان روی آن تاکید داشته است.

در ادامه این آئین علیرضا حیدری، مدیرکل سابق پدافند غیرعامل استان کرمانشاه با بیان اینکه اقدامات انجام شده در دوره مسئولیت اش با همدلی و وحدت همکاران شکل گرفته، تشکیل جلسات شورای پدافند غیرعامل و فعال کردن کمیته‌های ۱۲ گانه و شهرستان‌ها را به عنوان اقدامات مثبت خود عنوان کرد.

مرتضوی مدیر کل جدید پدافند غیرعامل نیز در اظهاراتی ابراز امیدواری کرد که با همراهی مجموعه استان بتواند در دوره جدید اقدامات مثبت گذشته در پدافند غیرعامل را ادامه و برنامه‌های مورد تاکید مدیریت ارشد استان را در پیش بگیرد.

وی تاکید کرد: در شرایط امروز کشور و تهدیدات کشور می‌طلبد که با تهمیدات و اقداماتی بازدارنده و پیشگیرانه روند موجود پدافند غیرعامل را تقویت کنیم.

در پایان این آئین، مرتضوی به عنوان مدیر کل پدافند غیرعامل استان کرمانشاه معارفه و با اعطای لوح تقدیر از زحمات حیدری مدیریت سابق قدر دانی شد.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

در گفتگوی مرصاد با نمایندگان مجلس کرمانشاه مطرح شد

آزادی و تسریع درمان شیخ زکزاکی؛ مطالبه‌ای از پارلمان نیجریه

مرصادنیوز: نمایندگان کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی در پیامی خواستار آزادی و پیگیری درمان شیخ زکزاکی از پارلمان نیجریه شدند.

در انتخابات هیئت رئیسه شورای شهر کرمانشاه؛

امیری رئیس شورا باقی ماند / سخنگو عوض شد

رییس سازمان بسیج حقوقدانان کرمانشاه:

ستاد مطالبه‌گری حقوق عامه راه‌اندازی شده است

رئیس بنیاد بین المللی غدیر در کرمانشاه:

جشن بزرگ ۱۰ هزار نفری «غدیر» در کرمانشاه برگزار می‌شود

پربازدیدها