کد مطلب: 375191
یکشنبه ۱۳۹۸/۲/۲۹ - ۱۴:۳

فرمانده مرزبانی کشور:

امنیت مرزهای کشور گواه اقتدار و عظمت نظام جمهوری اسلامی است

مرصادنیوز: فرمانده مرزبانی کشور گفت: امنیت بی‌نظیر مرزهای کشور گواه اقتدار و عظمت نظام جمهوری اسلامی ایران است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، سردار قاسم رضایی ظهر امروز یکشنبه در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه اظهار داشت: امروز کشوری با امنیت ایران در جهان وجود ندارد و این در حالی است که تهدیداتی که در مرزهای ایران وجود دارد و ریشه همه آنها آمریکاست نیز بی سابقه است و این امنیت بی نظیر در این شرایط بحرانی منطقه گواه اقتدار و عظمت نظام جمهوری اسلامی ایران است.

وی افزود: امروز مرزهای ایران در شمال و جنوب، شرق و غرب در امنیت کامل قرار دارد البته مشکلاتی نظیر قاچاق، عبور و مرورهای غیر مجاز نیز وجود دارد که با همه آنها با قدرت برخورد می‌شود و خواهد شد.

فرمانده مرزبانی کشور بیان داشت: یکی از مسائل و مشکلات مرزبانی در غرب کشور بحث کوله بری است و ما همواره گفته‌ایم که ما با کوله بر به معنای واقعی خود که دارای مجوزات لازم است و در ساعات مشخص رفت و آمد دارد و اجناس معین شده را وارد یا خارج می‌کند هیچ مشکلی نداریم و حتی از آنها حمایت نیز خواهیم کرد.

وی عنوان کرد: اما افرادی که شبانه از مرزها به طور غیر مجاز ورود و خروج دارند و یا کالاهای غیرمجاز و خطرناک را وارد می‌کنند کوله بر نیستند و برخورد لازم با همه آنها خواهد شد.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

هزینه‌ای که ارسال اطلاعات غلط به عراقی‌ها روی دست کرمانشاه گذاشت!

خسارت‌های بسته ماندن یک مرز رسمی /«سومار» همچنان چشم‌انتظار

مرصادنیوز: بسته ماندن مرز سومار که ظاهرا به خاطر ارسال اطلاعات غلط به طرف عراقی رخ داده هر روز خسارت‌های زیادی را برای کرمانشاه به همراه دارد.

پربازدیدها