کد مطلب: 375282
دوشنبه ۱۳۹۸/۲/۳۰ - ۱۴:۵۴

مدیرکل میراث فرهنگی کرمانشاه:

گردشگری راه میانبری برای توسعه کرمانشاه است

مرصادنیوز: مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه، گردشگری را میانبری برای رسیدن این استان به توسعه دانست.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، امید قادری، مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه با حضور در دفتر شبکه اطلاع‌رسانی مرصاد از دفتر تحریریه این مجموعه بازدید و با خبرنگاران آن در مورد موضوعات حوزه متبوعش به گفتگو پرداخت.

وی در ابتدا از فعالیت‌ها و زحمات خبرنگاران این مجموعه برای انتشار به موقع و رعایت امانت‌داری در انعکاس اخبار تقدیر کرد و گفت: شبکه اطلاع‌رسانی مرصاد یکی از رسانه‌‌ها مهم استان کرمانشاه است که اخبار را خوب به روز و به لحظه بر روی خروجی خود قرار می‌دهد.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه ادامه داد: امروز در شرایطی هستیم که بحث تولید واشتغال برای کشور و استان بسیار مهم است، کرمانشاه با وضعیتی که دارد از نظر بیکاری نیاز به یک اقدام میانبر و جهادی دارد تا بتوان با این معضل مقابله کرد.

قادری بیان داشت: سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری هم در این راستان می‌تواند یک نقش کلیدی را ایفا کند.

وی گفت: در شرایط تحریم گردشگری و صنایع دستی یک راه میانبر برای توسعه است و در شرایطی که رهبر معظم انقلاب اقتصاد مقاومتی را تنها نسخه نجات کشور می‌داند، یکی از راه‌های تحقق فرامین معظم له توجه به ظرفیت‌های این حوزه است.

ا

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه افزود: گردشگری واقعا یک میانبر است که با سرمایه کم حدود 10 تا 20 میلیون تومان می توان در حوزه های آن اشتغال ایجاد کرد و قاعدتا رونق تولید را به همراه دارد.

قادری بیان داشت: گردشگر صنعتی پاک و بدون تحریم است و می تواند در بحث معرفی و ترسیم چهره زیبای استان موثر باشد.

وی یادآور شد: به عقیده کارشناسان اولین صنعت درآمدزای دنیا توریسم و گردشگری است و کشورهای صنعتی دنیا هم بیشتر راغب به رونق گردشگری هستند.

این مسئول، حوزه گردشگری را محرکه سایر بخش ها دانست و گفت: اگر سیاست ها درست انجام شود می‌تواندد در استان به عنوان محور توسعه استان قرار گیرد.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه در ادامه پاسخگوی سوالات خبرنگاران مجموعه شبکه اطلاع رسانی مرصاد بود.

 

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

هزینه‌ای که ارسال اطلاعات غلط به عراقی‌ها روی دست کرمانشاه گذاشت!

خسارت‌های بسته ماندن یک مرز رسمی /«سومار» همچنان چشم‌انتظار

مرصادنیوز: بسته ماندن مرز سومار که ظاهرا به خاطر ارسال اطلاعات غلط به طرف عراقی رخ داده هر روز خسارت‌های زیادی را برای کرمانشاه به همراه دارد.

پربازدیدها