کد مطلب: 377572
دوشنبه ۱۳۹۸/۴/۳ - ۱۱:۵۵

استاندار کرمانشاه:

پروژه توانمندسازی بنیاد مستضعفان برای سرپل‌ذهاب تحول‌آفرین است

مرصادنیوز: استاندار کرمانشاه پروژه توانمندسازی بنیاد مستضعفان را برای سرپل‌ذهاب تحول‌آفرین بیان کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، هوشنگ بازوند استاندار کرمانشاه صبح امروز دوشنبه در نشست امضاء تفاهم نامه پروژه آبادانی و پیشرفت شهرستان سرپل ذهاب با بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی که با حضور سعیدی کیا رئیس این بنیاد برگزار شد، اظهار داشت: بدون شک یکی از نهادهای تاثیرگذار در بحث بازسازی مناطق زلزله‌زده بنیاد مستضعفان است.

وی افزود: امضای تفاهم نامه پروژه پیشرفت و آبادانی شهرستان سرپل ذهاب هم یکی از برکات پرشمار سفر رهبر معظم انقلاب در رابطه ما مردم زلزله زده است.

استاندار کرمانشاه گفت: این تفاهم نامه در راستای توانمندسازی مردم زلزله زده شهرستان سرپل ذهاب در حوزه اقتصاد است و وظیفه بازسازی کماکان برعهده نهادهای دولتی قرار دارد.

وی این تفاهم‌نامه را در راستای تحقق توانمندسازی مردم منطقه به ویژه در حوزه اقتصادی عنوان کرد و بیان داشت: این اقدامات بنیاد مردم‌محور است و ادامه فعالیت‌های آنها در قلعه‌گنج کرمان است مه یک تجربه موفق و ارزشمندی بود.

بازوند این اقدامات بنیاد مستضعفان را برندی در توانمندسازی در کشور برشمرد و تصریح کرد: مجموعه های دولتی با محوریت فرمانداری در این زمینه هماهنگی کامل با مجموعه بنیاد داشته باشند و موانع موجود در مسیر اجرای این پروژه ارزشمند را برطرف کنند تا منجر به توانمندی مردم شود.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

افول علنی استکبار با این طرح کلید می‌خورد

انتقال سازمان ملل؛ یک گام تا بی‌اعتباری جهانی آمریکا

مرصادنیوز: کارشناسان طرح انتقال سازمان ملل متحد از آمریکا را یک اقدام مناسب عنوان می‌کنند و آنرا شروعی برای بی‌اعتباری آمریکا در عرصه جهانی می‌دانند.

پربازدیدها