کد مطلب: 377632
سه‌شنبه ۱۳۹۸/۴/۴ - ۸:۲۷

نماینده مردم سنقر در مجلس:

اقدامات قوه‌قضاییه گامی برای ترمیم اعتماد مردم و حاکمیت است

مرصادنیوز: نماینده مردم سنقروکلیایی در مجلس شورای اسلامی، اقدامات اخیر قوه‌قضاییه را گامی در راستای تحکیم و ترمیم حاکمیت و مردم و شایسته تقدیر دانست.

حجت الاسلام سیدجواد حسینی کیا در گفتگو با مرصاد ، با حمایت از مواضع و اقدامات رئیس قوه قضاییه اظهار داشت: یکی از عواملی که مقبولیت و اعتماد مردم را بیشتر می کند موضوع شفافیت است که سلامت جامعه را به دنبال دارد.


وی افزود: در این شرایط بمباران اطلاعاتی که در فضای مجازی بیداد می کند شفافیت موجب انجام بهتر کار و بازگشت بخشی از اعتماد از دست رفته مردم می شود و این اقدام مبارکی است که دستگاه قضا پیشرو و پیشگام آن بود و باید از آن تجلیل کرد.


نماینده مردم سنقروکلیایی در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه امیدواریم همه این موضوع را سرلوحه کارهای خود قرار دهند، گفت: همچنین اجرایی کردن قانون ارائه لیست اموال مسئولان و خانواده های آن ها یکی دیگر از کارهای بسیار خوبی است که اموال آن ها قبل و پس از مسئولیت مشخص می کند که مبادا به ناحق افزایش یافته باشد.


وی با اشاره به برپایی جدی دادگاه های مفاسد اقتصادی و برخورد قاطع آیت الله رئیسی با فساد افزود: از دستور اخیر ایشان مبنی بر تغییر قانون استفاده از چادر برای مجرمین زن حمایت می کنم زیرا چادر قداست دارد و میراث گران بهای حضرت زهرا(س) است و زیبنده مجرمین نیست.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

افول علنی استکبار با این طرح کلید می‌خورد

انتقال سازمان ملل؛ یک گام تا بی‌اعتباری جهانی آمریکا

مرصادنیوز: کارشناسان طرح انتقال سازمان ملل متحد از آمریکا را یک اقدام مناسب عنوان می‌کنند و آنرا شروعی برای بی‌اعتباری آمریکا در عرصه جهانی می‌دانند.

پربازدیدها