کد مطلب: 377656
سه‌شنبه ۱۳۹۸/۴/۴ - ۱۳:۱۵

مدیرکل تعزیرات حکومتی کرمانشاه مطرح کرد

تأکید کارگروه ساماندهی اجاره‌بها بر قیمت‌گذاری کارشناسی و عادلانه

مرصادنیوز: مدیرکل تعزیرات حکومتی استان کرمانشاه گفت: تاکید کارگروه ساماندهی اجاره‌بها بر قیمت‌گذاری کارشناسی و عادلانه اجاره و رهن است.

داریوش جودکی در گفتگو با  مرصاد ، با اشاره به تشکیل کارگروه ساماندهی اجاره‌بها در استان کرمانشاه اظهار داشت: در کارگروه برگزار شده با موضوع حمایت از مستاجرین، بر لزوم قیمت گذاری کارشناسی شده و عادلانه توسط بنگاه ها تاکید شد.

وی افزود: همچنین در این میان قرار شد با ارسال نامه ای از طریق استاندار از مقامات کشوری درخواست همکاری و کمک شود.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان کرمانشاه خاطرنشان کرد: در حال حاضر مسئولان استانی و کشوری به دنبال یافتن راه چاره ای برای کنترل اوضاع مسکن و اجاره بها هستند و برخی از مالکین نیز به حمایت از مستاجرین پرداخته‌اند.

جودکی همچنین با اشاره به تشکیل کمپین حمایت از مستاجرین در استان گفت: راه اندازی کمپین حمایت از مستاجرین گامی اثرگذار در راستای کنترل بازار مسکن و حمایت همگانی از این قشر بوده است.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

ببینید |

تاسف مردم از تخریب سرمایه‌های ملت در غارت آشوبگران

مرصادنیوز: مردم کرمانشاه در اغتشاشات اخیر با جدا کردن صف خود از آشوبگران ضمن تاسف از تخریب اموال عمومی و سرمایه های ملت این اقدامات را محکوم کردند.

پربازدیدها