کد مطلب: 378562
دوشنبه ۱۳۹۸/۴/۱۷ - ۱۳:۳۱

رئیس پلیس کرمانشاه عنوان کرد:

دست رد پلیس وظیفه شناس روانسر به رشوه میلیونی

مرصادنیوز: رئیس پلیس استان کرمانشاه گفت: یکی از ماموران وظیفه شناس پاسگاه پلیس راه روانسر - پاوه پیشنهاد رشوه میلیونی را رد کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، و به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار علی اکبر جاویدان اظهار داشت: این افسر وظیفه شناس پس از کشف ساختگی بودن یک فقره تصادف به منظور برخورداری از مزایای بیمه، پیشنهاد رشوه فرد متختلف را رد کرد.

وی در تشریح ماجرا گفت: چندی پیش، یک فقره سانحه رانندگی در محور جوانرود به روستای سفید برگ، میان یک دستگاه خودروی پراید و یک دستگاه موتورسیکلت به پاسگاه پلیس راه روانسر - پاوه گزارش شد.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه تصریح کرد: پس از حضور افسر وظیفه شناس و پاکدست پلیس راه برای بررسی صحنه تصادف، وی متوجه ساختگی بودن حادثه می شود اما در ادامه یکی از طرفین به سروان شیری پیشنهاد رشوه ۵ میلیون تومانی را می دهد.

وی ادامه داد: این افسر متعهد پلیس، ضمن رد این پیشنهاد وسوسه انگیز، موضوع را نیز گزارش و ثبت می کند.

سردار جاویدان همچنین با اشاره به تشکیل پرونده ای در این خصوص، از معرفی فرد متخلف به دستگاه قضائی جهت سیر مراحل قانونی و صدور حکم لازم خبر داد.

وی در پایان با تجلیل از عملکرد سروان شیری، گفت: کارکنان پلیس همواره با عزت نفس به دنبال کشف حقیقت و خدمت به مردم هستند و هرگز خود را آلوده چنین مسائلی نمی کنند.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

شما هم به این کار خیر دعوتید!

«رسم ابرار»؛ زیباترین جلوه دین‌محوری

مرصادنیوز: طرح «رسم ابرار» یکی از زیباترین جلوه‌های دین‌محوری است که شما هم به این کار خیر دعوت هستید.

پربازدیدها