کد مطلب: 379004
یکشنبه ۱۳۹۸/۴/۲۳ - ۱۹:۲۸

در جلسه شورای شهر مطرح شد:

نامگذاری خیابان‌های کرمانشاه با نام شهدا و اسطوره‌ها

مرصادنیوز: نامگذاری خیابان‌های کرمانشاه با نام شهدا و اسطوره‌ها موضوع اصلی جلسه شورای شهر بود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، جلسه شورای شهر کرمانشاه ظهر امروز یکشنبه با حضور اعضا و در ساختمان جدید شورای شهر برگزار شد؛ در این جلسه در خصوص تغییر نام برخی از خیابان‌های شهر تصمیماتی گرفته شد.

نامگذاری برخی خیابان‌های شهر کرمانشاه با نام شهدای گرانقدر یکی از موضوعات اصلی مطرح شده در این جلسه بود.

همچنین از طرف نمایندگان مطرح شد که لازم است برخی خیابان‌ها به نام بزرگان شهر از جمله میرجلال‌الدین کزازی نامگذاری شود چرا که اعتقادشان بر این بود که چنین مشاهیر و بزرگانی باید تا زنده هستند از آنها قدردانی کنیم.

نمایندگان به اتفاق خواستار نامگذاری یکی از بزرگراه‌های شهر کرمانشاه به نام شهید شاخص سیدسعید جعفری شدند که البته این بزرگراه قبلاً قرار بود به نام هاشمی رفسنجانی نامگذاری شود.

آنها از بهمن پرورش به عنوان یک اسطوره که با شجاعت تمام سالهاست به مردم خدمت می‌کند نام بردند و بیان داشتند که ضروری است یک خیابان به نام وی نامگذازی شود.

در این جلسه همچنین به مشکلات ناوگان حمل و نقل و جمع آوری زباله از سطح شهر اشاره و قرار شد به این منظور ۴ دستگاه خودروی جمع آوری زباله خریداری شود.

 

انتهای پیام/

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

بازآفرینی شهری در کرمانشاه راه به جایی نبرده است؛

بافت‌های ناکارآمد؛ وصله‌ای ناجور بر قامت یک کلانشهر

مرصادنیوز: بافت های ناکارآمد شهری در کرمانشاه مانند وصله ای ناجور بر قامت شهر زار می زنند و اجرای سیاست بازآفرینی نیز تاکنون چندان پیاده سازی نشده است.

پربازدیدها