کد مطلب: 379012
یکشنبه ۱۳۹۸/۴/۲۳ - ۲۲:۴۷

نفوذ حماس به تلفن‌های همراه نظامیان صهیونیست

مرصادنیوز: رسانه‌های صهیونیستی از نفوذ جنبش حماس به تلفن‌های همراه نظامیان این رژیم خبر دادند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ،  وبگاه صهیونیستی "مفزاک لایف" صبح یکشنبه گزارش داد که  اخیرا طرف‌های ناشناس برای تعدادی از نظامیان صهیونیستی پیامک‌هایی ارسال کرده و با آنها درباره مسائل امنیتی حساس گفت‌وگو کرده اند.

این وبگاه صهیونیستی افزود: اخیرا تلاش‌ها برای تخلیه اطلاعاتی نظامیان صهیونیستی از سمت طرف‌های ناشناس افزایش یافته و برخی نظامیان گفتند که درخواست‌های دوستی زیادی دریافت کرده اند.

بر اساس گزارش این وبگاه، حدود دو هفته قبل یک نظامی صهیونیست از گردان 890 پیامی در شبکه اجتماعی واتساپ دریافت کرده که در این پیام از او خواسته شده که طرح آموزش این گردان را که از پیش آماده شده بفرستد.

این نظامی صهیونیستی گفت که با این خواسته مخالفت کرده و موضوع را به فرمانده نظامی خود اطلاع داده است و پیام ارسالی نیز جهت بررسی در اختیار افسران امنیت اطلاعات قرار داده شد.

بر اساس این گزارش، ارتش اسرائیل تحقیقاتی را درباره این موضوع انجام داد و مشخص شد که جنبش حماس پشت پرده تلاش‌ها برای تخلیه اطلاعاتی نظامیان صهیونیست قرار دارد و این جنبش تلاش‌های جسورانه‌ای برای تخلیه اطلاعاتی نظامیان یگان‌های مختلف پیاده انجام داده است.

وبگاه صهیونیستی "مفزاک لایف" در پایان افزود: این حادثه آخرین حادثه نبوده و نخواهد بود و ارتش اسرائیل قبلا نیز از شیوه‌های دیگری که جنبش حماس برای تخلیه اطلاعاتی نظامیان استفاده می‌کرد مطلع شده است.

منبع: تسنیم

انتهای پیام/

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

بازآفرینی شهری در کرمانشاه راه به جایی نبرده است؛

بافت‌های ناکارآمد؛ وصله‌ای ناجور بر قامت یک کلانشهر

مرصادنیوز: بافت های ناکارآمد شهری در کرمانشاه مانند وصله ای ناجور بر قامت شهر زار می زنند و اجرای سیاست بازآفرینی نیز تاکنون چندان پیاده سازی نشده است.

پربازدیدها