کد مطلب: 379141
سه‌شنبه ۱۳۹۸/۴/۲۵ - ۲۳:۴۸

گفت و شنود/ کفگیر

مرصادنیوز: خبرهای موثق حکایت از آن دارند که بعد از توقیف نفتکش ایرانی، کشتی‌های تجاری و نفتکش انگلیسی از ترس توقیف وارد تنگه هرمز نشده و در سواحل کشورهای عربی لنگر ‌انداخته و منتظر مانده‌اند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، روزنامه «کیهان» در گفت و شنود خود نوشت:

گفت: دولت انگلیس اعلام کرده است به شرط اینکه نفتکش ایران به سمت سوریه نرود آن را آزاد خواهد کرد!


گفتم: ما هم اعلام کرده‌ایم به شرط اینکه نفتکش‌ها و کشتی‌های تجاری انگلیس به خلیج‌فارس وارد نشوند، آنها را توقیف نخواهیم کرد!


گفت: خبرهای موثق حکایت از آن دارند که بعد از توقیف نفتکش ایرانی، کشتی‌های تجاری و نفتکش انگلیسی از ترس توقیف وارد تنگه هرمز نشده و در سواحل کشورهای عربی لنگر ‌انداخته و منتظر مانده‌اند.


گفتم: یعنی از ترس مرگ خودکشی کرده‌اند و خودشان دست به توقیف نفتکش‌هایشان زده‌اند.


گفت: پس بگو چرا صدایش را در نمی‌آورند ولی پشت سر هم پیغام و پسغام می‌فرستند که بیایید یک‌جوری قضیه را حل و فصل کنیم؟!


گفتم: یارو چندتا میهمان داشت و پشت سر هم به آشپزخانه می‌رفت و به اهل خانه سفارش می‌کرد که زود باشید! میهمان‌ها حسابی گشنه‌اند. همسرش که از کوره در رفته بود با کفگیر توی سر او زد و یارو هنگام صرف غذا درحال تعارف به میهمان‌ها بود که یکی از آنها گفت؛ خود شما هم بفرمایید و یارو گفت؛ شما بفرمایید من چند دقیقه قبل یک کفگیر خورده‌ام!

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار مسئولان حج:

ایستادگی ملت ایران آمریکا را عصبانی کرده و برای دنیا جذاب است

مرصادنیوز: آیت الله خامنه‌ای مبانی تفکر اسلامی و تشریح مصادیق آن از جمله ایستادگی جمهوری اسلامی را برای دنیا جذاب خواندند و گفتند: علت عصبانیت آمریکایی‌ها از ملت ایران، جذابیت ناشی از تصویر ایستادگی یک نظام مستقل در مقابل یک قلدر سر گردنه است که باید از این جاذبه برای نشر و توسعه حقیقت اسلام و ملت ایران استفاده کرد.

پربازدیدها