کد مطلب: 379190
چهارشنبه ۱۳۹۸/۴/۲۶ - ۱۶:۳۶

معاون استاندار کرمانشاه خبر داد

استعفای ۹ مدیر دولتی در کرمانشاه برای شرکت در انتخابات

مرصادنیوز: معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کرمانشاه از استعفای ۹ مدیر دولتی در کرمانشاه برای شرکت در انتخابات خبر داد.

محمدابراهیم الهی تبار در گفتگو با شبکه اطلاع رسانی مرصاد  در خصوص وضعیت استعفای مدیران دولتی برای شرکت در انتخابات مجلس اظهار داشت: آخرین مهلت استعفای مقامات و افراد شاغل در دستگاه‌ها برای کاندیداتوری در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی ۶ خردادماه ۹۸ بود و افرادی که تا این روز از سمت خود استعفا دادند و مورد پذیرش قرار گرفت، می‌توانند برای حضور در رقابت‌های انتخاباتی نامزد شوند.

وی افزود: در این راستا در استان کرمانشاه با استعفای ۹ نفر از مدیران دستگاه‌های اجرایی جهت شرکت در انتخابات مجلس شورای اسلامی موافقت شده است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کرمانشاه گفت: البته با توجه به اینکه ممکن است برخی مدیران از قبل به این منظور استعفا داده باشند اما خبررسانی نکرده باشند آمار قطعی این افراد حین ثبت نام در انتخابات مشخص خواهد شد.

الهی‌تبار با بیان اینکه آمار مدیران مستعفی از دستگاه‌های اجرایی، فرمانداری‌ها و شورای اداری اخذ شده است، تصریح کرد: در بین مدیران مستعفی فرماندار، معاون فرماندار، مدیران و معاونین ادارات و نواحی آموزش و پرورش دیده می‌شود.

 

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار مسئولان حج:

ایستادگی ملت ایران آمریکا را عصبانی کرده و برای دنیا جذاب است

مرصادنیوز: آیت الله خامنه‌ای مبانی تفکر اسلامی و تشریح مصادیق آن از جمله ایستادگی جمهوری اسلامی را برای دنیا جذاب خواندند و گفتند: علت عصبانیت آمریکایی‌ها از ملت ایران، جذابیت ناشی از تصویر ایستادگی یک نظام مستقل در مقابل یک قلدر سر گردنه است که باید از این جاذبه برای نشر و توسعه حقیقت اسلام و ملت ایران استفاده کرد.

پربازدیدها