کد مطلب: 379223
پنجشنبه ۱۳۹۸/۴/۲۷ - ۷:۳۹

واکنش حجت‌الاسلام حسینی‌کیا به قطع بودجه صداوسیما توسط دولت:

نفوذی‌های دولت به دنبال انتقام از صداو‌سیما هستند

مرصادنیوز: عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی در واکنش به قطع بودجه صداوسیما توسط دولت گفت: نفوذی‌های دولت به دنبال انتقام از صداو‌سیما هستند.

حجت الاسلام سیدجواد حسینی کیا در گفتگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی مرصاد در خصوص قطع بودجه صدا و سیما توسط دولت پس از پخش سریال گاندو، اظهار داشت: قانون، توزیع بودجه را بر اساس مصوبه مجلس مشخص می‌کند و دولت تنها بر اساس درآمدهایی که دارد می تواند این تخصیص را انجام دهد بنابراین نمی‌تواند نسبت به قطع بودجه صدا و سیما به خاطر سریالی که نپسندیده اقدام کند.

وی افزود: اتفاقا دولت باید از صدا و سیما تقدیر کند که توانسته سریالی موفق بسازد که مردم با دیدن آن احساس امنیت کنند و با معنای واقعی نفوذ آشنا شوند.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: در سریال گاندو تشکیلات سرویس‌های اطلاعاتی که می خواستند در دولت نفوذ کنند نشان داده شد و آنچه شاه کلید است رصد اطلاعاتی نظام توسط سربازان گمنام است که در وزارت اطلاعات فعالیت دارند، بنابراین باید به آنان دست مریزاد گفت و حتی دست آنها را بوسید.

حجت‌الاسلام حسینی‌کیا عنوان کرد: این راهی که دولت در پی محدودیت تخصیص اعتبار به صدا و سیما در پیش گرفته خطاست بلکه باید صدا و سیما را کمک کرد تا سریال‌هایی مشابه گاندو بسازد و در عرصه‌های دیگر نیز بتواند نگاه بینندگان را به خود جلب کند.

وی با بیان اینکه از آنجا که سریال گاندو سریالی پر مخاطب بود نشان از اثرگذاری بالای این سریال دارد، افزود: به ساخت چنین تولیداتی نیاز داریم زیرا افراد باید بدانند که نباید خود را در کاخ پولادین ببینند بلکه باید همگان خود را در معرض دید دیگران و در کاخ شیشه‌ای تصور کنند و بدانند هر کسی که خطا کند باید در چنگال قانون و عدالت گرفتار شود.

نماینده مردم سنقروکلیایی در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه در این شرایط زمانی باید صدا و سیما را کمک کرد نه اینکه سنگ جلوی پای او انداخت، گفت: برخی نفوذی‌هایی که در دولت بوده اند می خواهند از صدا و سیما انتقام بگیرند در حالی که ملت و دستگاه های امنیتی و قضایی باید از این افراد انتقام بگیرند.

وی افزود: نباید فضایی آزاد برای آنان که دیروز به ملت خیانت کردند فراهم شود و امروز بتوانند از نهادهای ملی انتقام بگیرند.

حجت الاسلام حسینی کیا خاطرنشان کرد: افرادی که خود را در معرض خطر می بینند که روزی فیلم آنها ساخته خواهد شد،امروز دست و پا می زنند تا بودجه صدا و سیما را به گونه ای دیگر رقم بزند؛ بنابراین افرادی که در سایه قدرت هستند به دولت فشار می‌آورند تا بودجه صدا و سیما را قطع کنند در حالی که باید بدانند روزی سریال آنها ساخته خواهد شد و دست آنها برای ملت رو خواهد شد.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار مسئولان حج:

ایستادگی ملت ایران آمریکا را عصبانی کرده و برای دنیا جذاب است

مرصادنیوز: آیت الله خامنه‌ای مبانی تفکر اسلامی و تشریح مصادیق آن از جمله ایستادگی جمهوری اسلامی را برای دنیا جذاب خواندند و گفتند: علت عصبانیت آمریکایی‌ها از ملت ایران، جذابیت ناشی از تصویر ایستادگی یک نظام مستقل در مقابل یک قلدر سر گردنه است که باید از این جاذبه برای نشر و توسعه حقیقت اسلام و ملت ایران استفاده کرد.

پربازدیدها