کد مطلب: 379578
سه‌شنبه ۱۳۹۸/۵/۱ - ۱۹:۶

ارائه آموزش های مهارتی سالانه به ۱.۵ میلیون نفر

مرصادنیوز: مطابق آمار ارائه شده از سازمان فنی و حرفه ای سالانه به ۱.۵ میلیون نفر آموزش فنی و حرفه ای داده می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، نشست خبری سلیمان پاک سرشت،معاون وزیر تعاون و رییس سازمان آموزش فنی و حرفه ای همزمان با هفته مهارت با محوریت تبیین رویکردها،عملکردها و برنامه های سازمان فنی و حرفه ای کشور،افتتاح 13 مرکز جوار کارگاهی و بین کارگاهی به طور همزمان در سراسر کشور، افتتاح اولین مرکز تخصصی خدمات یادگیری غیر دولتی در تهران و افتتاح مرکز بخش ارزشیابی نیروی کار استان کردستان برگزار شد.

در این نشست لوح مجوز به احسانی، مدیرعامل یک مرکز آموزش از طریق فناوری اطلاعات ارائه شد که به گفته این مدیرعامل تاکنون 120 فیلم آموزشی برای 120 حرفه توسط این مرکز تهیه شده است و اولین سازمان دولتی که ما را قبول کرد، سازمان فنی و حرفه‌ای بود.
 
به گفته وی شبیه‌سازهایی فراهم کردیم که آموزش مولتی پلت‌فرم را که فقط نیاز به یک دستگاه موبایل دارد به افراد هنر آموز آموزش می‌دهد.
 
به گزارش تسنیم، اطلاعات مطرح شده در این جلسه حاکی از این است که  استانداردهای تدوین شده برای مهارت به 5409 رقم رسیده؛ همچنین سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای سالانه به 1.5 میلیون نفر آ‌موزش فنی و حرفه‌ای ارائه می‌کند. این سازمان دارای 552 مرکز آ‌موزشی، 21 هزار مربی آموزشی فنی و حرفه‌ای، بیش از 11 هزار و 700 آموزشگاه آزاد بخش خصوصی و دارای 31 مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای است.
 
 انتهای پیام/

کلمات کلیدی

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

شما هم به این کار خیر دعوتید!

«رسم ابرار»؛ زیباترین جلوه دین‌محوری

مرصادنیوز: طرح «رسم ابرار» یکی از زیباترین جلوه‌های دین‌محوری است که شما هم به این کار خیر دعوت هستید.

پربازدیدها