کد مطلب: 381368
شنبه ۱۳۹۸/۵/۲۶ - ۱۰:۴۹

سردار ریحانی:

شکست حصر پاوه یک حماسه مقدس و ارزشمند است

مرصادنیوز: فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه گفت: شکست حصر پاوه یک حماسه مقدس و ارزشمند و از تابلوهای پرافتخار نظام جمهوری اسلامی است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، سردار بهمن ریحانی صبح امروز شنبه در مراسم بزرگداشت سالروز شکست حصر پاوه با حضور سردار سلیمانی، رییس سازمان بسیج مستضعفین اظهار داشت: شهدای گرانقدر مایه عزت، سربلندی، دوام و بقای جمهوری اسلامی شدند.

وی افزود: این حماسه خونین پاوه یک حماسه مقدس و ارزشمند بود و از تمام آنهایی که برای زنده نگه داشتند تلاش دارند از جمله امام جمعه بزرگوار این خطه تشکر و قدردانی می کنیم.

فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه بیان داشت: اگر نگاهی به دفتر خاطرات انقلاب بیاندازیم می بینیم برخی حوادث و رویدادها حساس هستند و سرنوشت جمهوری اسلامی به آنها بستگی داشته همچون حماسه پاوه که سرنوشت ایران به این جغرافیا گره خورده بود.

سردار ریحانی افزود: این روز از روزهای ارزشمند و به یادماندنی و از تابلوهای پرافتخار نظام جمهوری اسلامی است که امام به خاطرش آن فرمان تاریخی صادر کرد و امید دشمن را برای جدا کردن این خطه را به یاس تبدیل کرد.

وی تصریح کرد: پیوند امام و امت با این فرمان ثابت و تمام توطئه های دشمن برای به چالش کشیدن این منطقه نقش بر آب شد.

این مسئول گفت: مردم مقاوم پاوه با اعتقادی محکم و راسخ به نظام، امام و تفکرات انقلابی محکم در صحنه بودند و در همان روزها پاسداران بومی و پیشمرگان کرد مسلمان مسئولیت شهر را برعهده داستند و دشمن نمی توانست این را تحمل کند که مردمان پاوه با تفکر انقلابی محکم ایستاده و از این جغرافیا حفاظت می کنند، لذا توطئه های زیادی ایجاد کرد و مردم را به خاک و خون کشیدند. آنها به جنایات بزرگی دست زدند که اگر فرمان امام نبود فاجعه بزرگتری برای پاوه رقم می خورد.

وی افزود: آن زمان کسی باور نمی کرد معجزه رخ دهد ولی بعد از فرمان امام از تمام شهرهای ایران اسلامی برای کمک به این مردم مقاوم راهی شدند.

سردار ریحانی تصریح کرد: مردم این خطه امروز مقاوم، ایستاده و با عزت با افتخار و با روحیه ای همچون کوه های سربه فلک کشیده منطقه بر پیشانی انقلاب می درخشند.

فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه ادامه داد: جنایتکاران دیروز، امروز با لباس و رنگ دیگری به دنبال ضربه زدن به مردم کرد بودند، سربازان کرایه ای و داعش صفتانی که مایه ننگ دین شدند سعی داشتند به مردم این خطه آسیب بزنند، اما باز هم مردم بصیر و آگاه پاوه و روحانیت با بصیرت این خطه تو دهنی به آنها زد.

سردار ریحانی گفت: اگر نبود این بصیرت امروز در مقابل تفکرات انحرافی و ددمنشانه نمی توانستم بایستیم.

این مسئول همچنین به حضور رهبر انقلاب در پاوه اشاره و خاطرنشان کرد: آن روز تاریخ دیگری برای پاوه رقم زده شد با حضور رهبر انقلاب که صحنه های بسیار زیبا و جذابی رخ داد و اعتقادات راسخ آنها و پشتیبانی ولایت را به زیبایی نشان داد.

فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه گفت: تا زمانی که بر سه اصل ایستادگی، مقاومت و ولایتمداری پایبند شکست ناپذیر خواهیم بود و ملت سربلندی هستیم و مطمئناً در آینده نزدیک پیروزی های بزرگتری خواهیم داشت.

وی بیان داشت: امروز ما توانستیم هیمنه استکبار را بشکنیم و توخالی بودن آنها را به دشمن نشان دهیم، آمریکایی که با حرکت یک ناوش حکومت ها عوض می شد در مقابل ایران خوار و ذلیل شد و پهپاد پیشرفته اش را انهدام کردیم.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

یک کارشناس مسائل بین الملل:

ناامنی، حربه آمریکا برای ماندن در منطقه است

مرصادنیوز: یک کارشناس مسائل بین الملل گفت: اگر امنیت در منطقه ایجاد شود دلیلی برای حضور آمریکایی‌ها وجود نخواهد داشت بر همین مبنا آنها دنبال ناامنی هستند تا بیشتر بتوانند در منطقه حضور پیدا کنند.

از حرف تا عمل مسئولین در تقویت گردشگری

زنگ خطر تخریب آثار باستانی سراب هرسین به صدا درآمد

معاون امور مسکن شهری بنیاد مسکن کرمانشاه مطرح کرد

ساخت ۵۰۰ واحد مسکن مهر محرومان در کرمانشاه

پربازدیدها