کد مطلب: 381865
جمعه ۱۳۹۸/۶/۱ - ۱۰:۲۹

نفتکش دیدی، ندیدی!

مرصادنیوز: یعنی وضعیت پرونده به حدی تحقیر آمیز و اعتبار سوز است که انگلیسی ها ترجیح می دهند حتی کلمه ای در این باره حرف نزنند. نفتکش دیدی، ندیدی!

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، محمد ایمانی تحلیلگر مسائل سیاسی و فعال رسانه‌ای در کانال تلگرامی خود نوشت:

از سنگ صدا در می آید، اما از انگلیسی ها نه! بریتانیای صغیر با همه وقاحتش، به چنان خفّت و سرشکستگی بی سابقه ای دچار شده که حتی پس از رفع توقیف نفتکش ایرانی، رویش نمی شود علنا بگوید نفتکش ما را هم آزاد کنید!

یعنی وضعیت پرونده به حدی تحقیر آمیز و اعتبار سوز است که انگلیسی ها ترجیح می دهند حتی کلمه ای در این باره حرف نزنند. نفتکش دیدی، ندیدی!

آنها همچنین ترجیح دادند آزادی نفتکش حامل نفت ایران را هم به دولت محلی جبل الطارق نسبت داده و اصلا از ذهن ها پاک کنند که نیروهای انگلیسی، اقدام به این راهزنی دریایی کرده بودند.

 

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

درخواست وقیحانه از شورای نگهبان؛ چشم بر تخلفات ببندید!

هوچی‌بازی اصلاح‌طلبان با شعار عوامفریبانه حضور حداکثری

مرصادنیوز: برخی توقع دارند نظام اسلامی و در ذیل آن شورای محترم نگهبان به بهانه  جمهوریت و حضور حداکثری چشم بر روی فساد و تخلفات محرز شده ببندد که صد البته توقعی بیجا و به دور از هر عقل و منطقی است.

پربازدیدها