سرویس: اجتماعی کد خبر: 382334 11:48 - 1398/06/07

وقتی یک دانشکده فرهنگی مروج فرهنگ غربی شد؛

نمایش ابتذال در پیشانی فرهنگ و هنر کرمانشاه!

نمایش ابتذال در پیشانی فرهنگ و هنر کرمانشاه!

مرصادنیوز: نمایشگاهی از آثار دانشجویان در دانشکده فرهنگ و هنر کرمانشاه برپا شده که به نوعی مانور ترویج بی‌حیایی تبدیل شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ،  نمایشگاه عکس دانشجویی برپا شده در دانشکده فرهنگ و هنر کرمانشاه و در حاشیه همایش صنعت چاپ که به میزبانی این دانشکده برپا شده بود حاوی عکس‌هایی بود که نه‌تنها سنخیتی با فرهنگ ایرانی-اسلامی ما ندارد بلکه در کمال تعجب به ترویج مسائل ضدارزشی می‌پردازد.

عکس‌هایی که بر در و دیوار این دانشکده که به نوعی پیشانی فرهنگ و هنر استان محسوب می‌شود آویزان شده بود نوعی ابتذال فرهنگی را به نمایش گذاشته بودند.

نمایش این عکس‌ها در این مکان فرهنگی که مخاطبان همایش را هم متحیر کرده بود کامل مروج فرهنگ غربی و ابتذال بود و معلوم نبود چطور چنین تصاویری در این سطح از ابتذال اجازه نمایش گرفته‌اند.

این آثار، بی‌حیایی را در قاب خوش‌ آب و رنگِ نقاشی به تصویر می‌کشد که به جای ترویج فرهنگی ایرانی اسلامی مروج فرهنگ غربی و بی‌حیایی شده اند.

1


واقعا جای سوال است که آیا هیئت ناظری بر اجرای این برنامه‌ها در دانشگاه وجود ندارد؟!

یا تصویب این برنامه‌ها در کدام شورای فرهنگی و با حضور کدامین اعضا صورت گرفته است؟!

سکوت همه جانبه مسئولین دانشگاه و گذر از کنار این فجایع به چه معناست؟

اصلا ترویج فرهنگ و هنر اسلامی در این دانشکده جایی دارد؟!

قطعا برگزاری این مراسمات در دانشکده مذکور خیانت به دانشجو است که به لطف مدیریت متولیان فرهنگ این دانشکده فرهنگی را به مرکز آسیب‌های فرهنگی تبدیل کرده‌اند.

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها