کد مطلب: 383605
دوشنبه ۱۳۹۸/۶/۲۵ - ۱۱:۷

جاسمی در گفتگو با مرصاد:

موافق شفاف‌سازی آرا هستم /نمایندگان باید در برابر مطالبات مردم پاسخگو باشند

مرصادنیوز: نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه موافق شفاف‌سازی آرا هستم، گفت: نمایندگان باید در برابر مطالبات مردم پاسخگو باشند.

سیدقاسم جاسمی در گفتگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی مرصاد با بیان اینکه موافق اجرای طرح شفاف سازی آرای نمایندگان هستم، اظهار داشت: نه تنها موافق اجرای طرح شفاف سازی نمایندگان موافق اجرای طرح شفاف سازی در تمام زمینه ها برای همه مسئولان کشورهستم.

وی افزود: بر همین مبنا مسئولان مجموعه قوای مقننه، مجریه و قضاییه مشمول طرح شفاف سازی قرار می گیرند.

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: در حال حاضر دو سوم نمایندگان مجلس شورای اسلامی موافق اجرای طرح شفاف سازی آرا هستند و طرح مذکور به کمیسیون اجتماعی ارجاع شده سپس در صحن علنی مطرح خواهد شد که امیدواریم رای آورد.

جاسمی در مورد دلیل موافقت خود با اجرای طرح شفاف سازی آرای نمایندگان هم گفت: ما باید در مقابل چیزی که مردم از ما مطالبه می کنند و خواست آنها است شفاف باشیم.

وی افزود: هرچند بنا به نظر مخالفین اجرای طرح شفاف سازی آرا نمایندگان، اجرای این طرح سبب عدم همراهی دولت با طرح های ارائه شده از سوی نمایندگان مخالف و متضرر شدن حوزه انتخاباتی آنها شود.

این نماینده مجلس عنوان کرد: در این صورت هنگامی که با وزیر یا یکی از مسئولان دولتی دیدار می شود از قبل دیدگاه سیاسی و جناح گیری نماینده مجلس به آنها اطلاع رسانی می شود بنابراین با نمایندگان مخالف همراهی نمی شود.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

سپاه باز هم خوش درخشید؛

سنگ تمام نورچشمی‌های انقلاب برای زوار / خدمتی از جنس عشق

مرصادنیوز: سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه در مرز خسروی با تمام امکانات اعم از زائرسرای سیدالشهدا با ظرفیت اسکان 5000 نفر در روز، برپایی موکبی با ظرفیت پذیرایی روزانه 8000 نفر و استقرا بیمارستان صحرایی و ... به زوار خدمت رسانی می کند.

پربازدیدها