سرویس: اخبار استان کرمانشاه کد خبر: 387203 ۱۴:۳۷ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۴

امام جمعه موقت سرپلذهاب:

وحدت عامل موفقیت در برابر دشمنان اسلام و انقلاب است

مرصادنیوز: امام جمعه موقت شهرستان سرپلذهاب گفت : بسیج ظرفیت بسیار بزرگی در کشور است که در میدانهای بزرگ نقشی مهم و تاثیرگذار دارد .

وحدت عامل موفقیت در برابر دشمنان اسلام و انقلاب است

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، حجت الاسلام هوشنگ کریمی در خطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان با اشاره به آغاز هفته بسیج اظهار داشت: بسیج یک ظرفیت بسیار مهم و بزرگ در کشور است که در میدان های بزرگ نقشی مهم و تاثیر گذار دارد.

وی افزود: بسیج در اقشار مختلف از ابتدای تشکیل آن همواره منشا خدمات مهم و بزرگی برای مردم و کشور است.

خطیب جمعه شهرستان در ادامه به نقش وحدت و بصیرت مردم در خنثی سازی توطئه های دشمن پرداخت و گفت: دشمن از اتحاد و بصیرت مردم بیمناک است و همواره برای رسیدن به منافع خود در پی ایجاد تفرقه و از بین بردن اتحاد جوامع اسلامی است.

حجت الاسلام کریمی اذعان داشت: استکبار امروز در کشور های همسایه ایران اسلامی با توطئه های مختلف و راه اندازی آشوب های خیابانی به دنبال از بین بردن وحدت اسلامی و رسیدن به منافع خود می باشند که با بصیرت مردم و هدایت مراجع دینی این توطئه ها در حال خنثی شدن است.

وی با اشاره به روز کتاب و کتابخوانی افزود: مطالعه باعث افزایش بصیرت و آگاهی مردم میشود و لذا فرهنگ کتاب و کتابخوانی باید در جامعه رواج پیدا کرده و در بین مردم نهادینه شود.

وی همچنین به سالروز آزاد سازی شهر سوسنگرد اشاره کرد و اظهارداشت: رزمندگان اسلام اعم از ارتش و سپاه و بسیج با رشادت و جان فشانی در برابر لشکر تا دندان مسلح رژیم بعث عراق و دنیای استکبار ایستادگی کرده و توانستند سوسنگرد را از چنگ دشمن آزاد کنند.

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها