کد مطلب: 387203
جمعه ۱۳۹۸/۸/۲۴ - ۱۴:۳۷

امام جمعه موقت سرپلذهاب:

وحدت عامل موفقیت در برابر دشمنان اسلام و انقلاب است

مرصادنیوز: امام جمعه موقت شهرستان سرپلذهاب گفت : بسیج ظرفیت بسیار بزرگی در کشور است که در میدانهای بزرگ نقشی مهم و تاثیرگذار دارد .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، حجت الاسلام هوشنگ کریمی در خطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان با اشاره به آغاز هفته بسیج اظهار داشت: بسیج یک ظرفیت بسیار مهم و بزرگ در کشور است که در میدان های بزرگ نقشی مهم و تاثیر گذار دارد.

وی افزود: بسیج در اقشار مختلف از ابتدای تشکیل آن همواره منشا خدمات مهم و بزرگی برای مردم و کشور است.

خطیب جمعه شهرستان در ادامه به نقش وحدت و بصیرت مردم در خنثی سازی توطئه های دشمن پرداخت و گفت: دشمن از اتحاد و بصیرت مردم بیمناک است و همواره برای رسیدن به منافع خود در پی ایجاد تفرقه و از بین بردن اتحاد جوامع اسلامی است.

حجت الاسلام کریمی اذعان داشت: استکبار امروز در کشور های همسایه ایران اسلامی با توطئه های مختلف و راه اندازی آشوب های خیابانی به دنبال از بین بردن وحدت اسلامی و رسیدن به منافع خود می باشند که با بصیرت مردم و هدایت مراجع دینی این توطئه ها در حال خنثی شدن است.

وی با اشاره به روز کتاب و کتابخوانی افزود: مطالعه باعث افزایش بصیرت و آگاهی مردم میشود و لذا فرهنگ کتاب و کتابخوانی باید در جامعه رواج پیدا کرده و در بین مردم نهادینه شود.

وی همچنین به سالروز آزاد سازی شهر سوسنگرد اشاره کرد و اظهارداشت: رزمندگان اسلام اعم از ارتش و سپاه و بسیج با رشادت و جان فشانی در برابر لشکر تا دندان مسلح رژیم بعث عراق و دنیای استکبار ایستادگی کرده و توانستند سوسنگرد را از چنگ دشمن آزاد کنند.

تصاویر

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

مدیرکل ورزش و جوانان دقیقا کجایی؟!

جولان باندهای مکمل‌های ورزشی در «باشگاه‌های زیرزمینی»

مرصادنیوز: باندهای توزیع مکمل‌های ورزشی در «باشگاه‌های زیرزمینی» استان سلامتی جوانان را در سکوت و انفعال مسئولان اداره‌کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه نشانه رفته‌اند.

پربازدیدها