کد مطلب: 387227
جمعه ۱۳۹۸/۸/۲۴ - ۲۳:۳۶

معاون استاندار کرمانشاه :

قیمت کالاها تغییری نمی کند/ هشدار جدی به متخلفین و سودجویان

مرصادنیوز: معاون امور اقتصادی استاندار کرمانشاه گفت: قیمت کالاها با افزایش نرخ بنزین تغییری نمی کند و با متخلفین به شدت برخورد خواهد شد.

هدایت حاتمی در گفتگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی مرصاد با اشاره به افزایش قیمت بنزین اظهار داشت: با افزایش قیمت بنزین هیچگونه افزایش قیمتی در کالاهای دیگر نخواهیم داشت.

معاون امور اقتصادی استاندار کرمانشاه افزود: بر این اساس با هر گونه افزایش قیمت به شدت برخورد خواهد شد و هر فروشنده ای که تخلفش را تکرار کند مغازه اش پلمب خواهد شد.

وی با بیان اینکه استان به لحاظ تامین مواد اساسی و ضروری هیچ مشکلی ندارد، خاطر نشان کرد: قیمت بنزین تاثیری بر قیمت دیگر اجناس نخواهد داشت و ما در بهترین شرایط تامین کالا قرار داریم و انبارهای بخش خصوصی و دولتی مملو از کالا است.

حاتمی بیان داشت: این افزایش قیمت بنزین تصمیم مجموعه کل نظام بوده است و به نفع مقوله عدالت و کمک به اقشار آسیب پذیر است.

وی ادامه داد: از آنجا که دولت قصد دارد یارانه 60 میلیون نفر را افزایش دهد قطعا قدرت خرید بخشی از جامعه بیشتر می شود و افراد آسیب پذیر می توانند از یارانه افزایش قیمت سوخت نیز بهره مند شوند.

معاون امور اقتصادی استاندار کرمانشاه اظهار داشت: بر این مبنا یکی از موضوعیت های این مساله در راستای توسعه کشور محسوب می شود لذا اجازه نخواهیم داد افرادی از این موضوع سوء استفاده کند.

حاتمی گفت: هر کس بخواهد خودسرانه از این موضوع استفاده کند به طور قاطع با آنها برخورد خواهد شد.

وی با بیان اینکه مامورین بازرسی و تعزیرات به طور جدی بر بازار نظارت خواهند داشت و با هرگونه تخلفی به شدت برخورد خواهد شد، افزود: بر این اساس گشت ویژه نظارت بر بازار را فعال کردیم و همچنین یک شعبه ویژه برخورد با متخلفین در ستاد تعزیرات ایجاد می شود که طی 72 ساعت حکم نهایی آنها صادر خواهد شد.

وی در پایان از اصناف و فعالان بازار خواست تا اجازه ندهند به نام آنها یک عده سودجو بخواهند سوء استفاده کنند.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

پشت‌پرده شبیخون دولت لو رفت؛

«شوک بنزینی»؛ بازی کثیف انتخاباتی اصلاح‌طلبان

مرصادنیوز: اظهارات دبیرکل حزب اتحاد ملت نشان داد که دولت بی‌تدبیر چگونه در شوک بنزینی امنیت ملی و جان و مال مردم را قربانی مطامع حزبی‌ برای پیروزی در انتخابات پیش رو کرد.

پربازدیدها