سرویس: اجتماعی کد خبر: 388280 ۲۰:۲۶ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۴

دبیر ستاد انتخابات کرمانشاه خبر داد:

ثبت‌نام 240 داوطلب نمایندگی مجلس در کرمانشاه / افزایش 60 درصدی داوطلبین

مرصادنیوز: دبیر ستاد انتخابات استان کرمانشاه از ثبت نام 240 داوطلب مجلس خبر داد.

ثبت‌نام 240 داوطلب نمایندگی مجلس در کرمانشاه / افزایش 60 درصدی داوطلبین

بهرام سلیمانی در گفتگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی مرصاد ،  اظهار داشت: از آغاز ثبت‌نام داوطلبین استان کرمانشاه در یازدهمین دوره نمایندگی مجلس شورای اسلامی مورخ شنبه دهم آذر تا ساعت ۱۸ روز پنجشنبه چهاردهم آذرماه ۲۴۰ نفر در ۶ حوزه انتخابیه استان ثبت نام کرده اند.

دبیر ستاد انتخابات استان کرمانشاه بیان کرد: در این راستا ۱۲۸ نفر در حوزه انتخابیه کرمانشاه ، ۱۴ نفر در حوزه کنگاور، صحنه و هرسین، ۲۱ نفر در سنقر، ۲۳ نفر در حوزه اسلام آبادغرب و دالاهو، ۲۶ نفر در قصرشیرین و گیلانغرب و ۲۸ نفر در حوزه پاوه، جوانرود، روانسر و ثلاث باباجانی ثبت‌نام شده اند.

سلیمانی با اعلام اینکه ۲۱۶ نفر از داوطلبین مرد و ۲۴ نفر زن بوده اند، بیان کرد: یک نفر از داوطلبین دارای مدرک کاردانی، ۱۴ نفر کارشناسی، ۱۸۴ نفر کارشناسی ارشد، ۳۱ نفر دکتری و ۱۰ نفر نیز حوزی هستند.

وی درباره بیشترین و کمترین فراوانی داوطلبین از نظر سنی افزود: در رده سنی ۳۰ تا ۴۰ سال ۹۳ نفر از داوطلبین و یک نفر نیز در رده سنی ۶۶ تا ۷۰ سال ثبت نام کرده اند.

سلیمانی با بیان اینکه ۷۱ نفر از داوطلبین کارمند هستنذ، گفت: ۳۲ نفر از داوطلبین سابقه ایثارگری داشته، ۱۴ نفر دارای سابقه نمایندگی مجلس و ۵۷ نفر نیز سابقه داوطلب شدن در ادوار گذشته مجلس را داشته اند.

دبیر ستاد انتخابات استان کرمانشاه خاطرنشان کرد: در دوره قبلی ثبت نام از داوطلبین مجلس طی پنج روز نخست ۱۴۸ نفر ثبت نام کردند که آمار این دوره نسبت به قبل ۶۰ درصد رشد داشته است.

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها