کد مطلب: 388655
پنجشنبه ۱۳۹۸/۹/۲۱ - ۱۰:۴۸

سردار ریحانی:

اربعین حسینی چشمه جوشان اعتقادات دینی و انقلابی ما است

مرصادنیوز: فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه گفت: عاشورا و اربعین حسینی چشمه جوشان عرفان، اعتقادات دینی و انقلابی ما است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، سردار بهمن ریحانی صبح امروز در همایش تجلیل و تکریم از دست اندرکاران و خادمین اربعین حسینی، اظهار داشت: خداوند متعال را شاکریم که فرصتی به استان کرمانشاه و این مردم عنایت کرد تا جدای از زیارت امام حسین(ع) با زبان و روح خود فضایی را به وجود بیاورند که عملا خادم زائران آن امام بزرگوار(ع) باشند.

فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه بیان کرد: حلاوت و شیرینی خادمی برای زائرین کمتر از زیارت امام حسین(ع)  نبوده است.

 سردار ریحانی افزود: زیارت امام حسین(ع) در روایات و احادیث جایگاه ویژه ای دارد تا جایی که برای کسی حج واجب بر عهده او نباشد اولویت زیارت، زیارت امام حسین(ع) است.

وی با تاکید بر اینکه این مسیری پرفروغ و روشن برای رسیدن به خداوند است، افزود: عاشورا و اربعین چشمه جوشان عرفان و اعتقادات دینی و انقلابی ما است.

فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه با بیان اینکه خادمی زائران امام حسین(ع) فرصت خوبی بوده است، گفت: خداوند نعمت و نگاه ویژه ای به ما داشته تا بتوانیم به زائران خدمت کنیم.

وی عنوان کرد: کسانی که در این مسیر قدم گذاشتند هیچ نگاه دنیوی نداشتند، خداوند نیز به آن ها نگاه می کند و آن ها را مورد توجه قرار می دهد.

سردار ریحانی با اعلام اینکه هیچ فردی در این فضا نگاه و زاویه دنیوی نداشته است، خاطرنشان کرد: آن دو هفته از بهترین و زیباترین روزهای عمر همه خادمین بود.

فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه بیان داشت: خواهران با محدودیت هایی که در رفت و آمد داشتند، صحنه های زیبایی را آفریدند و اقدامات شایسته ای انجام دادند که قابل تقدیر است.

سردار ریحانی با تاکید بر اینکه نیت همه خادمان همگی برای رضای خداوند و امام حسین(ع) بود، گفت: امیدواریم این بستر و زمینه به صورت مداوم برای استان وجود داشته باشد.

وی با بیان اینکه امیدواریم این مسیر همیشه باز باشد، افزود:هم حق استان کرمانشاه است و هم این استان نیازمند بود که این چشمه جوشان همواره در جوشش باقی بماند.

فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه خاطرنشان کرد: در گذشته تنها یک مسیر در کشور برای سفر به عتبات عالیات باز بوده و آن هم کرمانشاه بوده است.

وی عنوان کرد: در این سالها که مرز خسروی باز نشده غبطه عدم بازگشایی این مرز را می خوردیم.

سردار ریحانی خاطرنشان کرد: امیدواریم در سالهای آینده شاهد رونق تردد زائران باشیم و این فرصتی برای همگان خواهد بود.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

حمایت از تولید خوب است، اما برای خارجی‌ها!

شکستن کاشی ایرانی زیر پای «چینی‌ها» /کابوس ورشکستگی

مرصادنیوز: حمایت دولتی‌ها از سرمایه‌گذاری چینی‌ها و عدم توجه به تهدید این موضوع برای تولید داخلی تولیدکنندگان این حوزه را با کابوس ورشکستگی روبرو کرده است.

پربازدیدها