کد مطلب: 390920
شنبه ۱۳۹۸/۱۰/۲۸ - ۲۰:۳۸

اقدام جالب شورای نگهبان برای داوطلبان فاقد صلاحیت +عکس

مرصادنیوز: دفاتر هیأت نظارت در استان‌ها و در تهران از یکشنبه تا پایان وقت اداری امروز آماده‌ دریافت شکایات هستند و نتایج بررسی‌ها ۱۱ بهمن اعلام می‌شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، کانال تلگرامی ناظر امین نوشت: امروز مهلت شکایات داوطلبان تایید صلاحیت نشده یا فاقد شرایط در سراسر کشور و تهران پایان می‌یابد.

دفاتر هیأت نظارت در استان‌ها و در تهران از یکشنبه تا پایان وقت اداری امروز آماده‌ دریافت شکایات هستند و نتایج بررسی‌ها ۱۱ بهمن اعلام می‌شود.

در این بین، ورزشگاه تختی در پایتخت محل دریافت شکایات داوطلبان از سراسر کشور و تهران بوده است.

تا امروز تعدادی به این محل مراجعه کرده و شکایت خود را به شورای نگهبان ارسال کردند.

شورای نگهبان برای سهولت و کمک به داوطلبان پروسه ۵ گانه را در محل ورزشگاه تختی مهیا کرده تا داوطلبان در کمال آرامش و نظم پروسه شکایت خود را انجام‌ دهند.

از ابتدای ورود، داوطلب قبض‌ نوبت را دریافت و سپس مرحله به مرحله کار او حداکثر ظرف یک ساعت و نیم تا مرحله‌ پایان که ثبت شکایت و دریافت کد رهگیری است، انجام می‌شود.

یکی از اقدامات جالب توجه شورای نگهبان، حضور کارشناسان حقوقی برای ارایه مشاوره به داوطلبان و آشنایی آنان به پروسه شکایت است که این بخش با استقبال داوطلبان رو به رو شده است.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

آخرین نتایج شمارش آراء انتخابات مجلس در کرمانشاه + اسامی و گرایش

مرصادنیوز: آخرین نتایج شمارش آراء انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در کرمانشاه حال بروز رسانی است.

پربازدیدها