سرویس: تازه های سایت کد خبر: 390922 ۲۰:۵۳ - ۱۳۹۸/۱۰/۲۸

پدر شهید «علی آقایی» به فرزند شهیدش پیوست

مرصادنیوز: پدر شهید مدافع حرم «علی آقایی» از شهدای گرانقدر مدافع حرم استان اردبیل دعوت حق را لبیک گفت و به فرزند شهیدش پیوست.

پدر شهید «علی آقایی» به فرزند شهیدش پیوست

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، حاج سبزعلی آقایی پدر شهید مدافع حرم «علی آقایی» از شهدای گرانقدر مدافع حرم استان اردبیل دعوت حق را لبیک گفت و به فرزند شهیدش پیوست.

مراسم تشییع و تدفین مرحوم حاج سبزعلی آقایی فردا یکشنه ۲۹ دی از ساعت ۱۰ از مقابل مسجد امام حسین(ع) راه جیرال به طرف آرامستان غریبان برگزار و در کنار فرزند شهیدش به خاک سپرده خواهد شد.

دانلود

به همین مناسبت مراسم لیلة‌الدفن مرحوم سبزعلی آقایی بعد از نماز مغرب و عشا در مسجد امام حسین(ع) برگزار و مجلس ترحیم نیز روز دوشنبه از ساعت ۱۴ الی ۱۶ در همان مکان برگزار خواهد شد.

گفتنی است؛ شهید علی آقایی در ۲۴ بهمن ماه سال ۱۳۹۴ برای دفاع از حرم اهل بیت (ع) و مردم مظلوم و مسلمان منطقه به سوریه اعزام و پس از رشادت‌های فراوان در تاریخ هفتم اسفند ۱۳۹۴ به دست نیروهای تکفیری به درجه رفیع شهادت رسید.

پیکر پاک این شهید مدافع حرم بعد از ۴ سال دوری و چشم انتظاری در تیرماه سال‌جاری به آغوش وطن بازگشت و دهم تیرماه در آرامستان غریبان اردبیل به خاک سپرده شد.

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها